English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد خبر داد:
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۴ تیر ۱۳۸۹
گشایش 2 نمایشگاه بین‌المللی صنعتی در مشهد

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ساختمان و خدمات فنی مهندسی، معماری و عمران‌ و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و صنایع گرمایشی و سرمایشی در مشهد گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سید‌محمد سیدی عصر چهارشنبه در مراسم گشایش این دو نمایشگاه صنعتی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد اظهار داشت: در این دوره از نمایشگاه بیش از 340 شرکت داخلی و خارجی در قالب هزار و 700 غرفه و در فضایی به مساحت 40 هزار مترمربع جدیدترین دستاوردهای خود را در حوزه ساختمان و تاسیسات ساختمانی ارائه کرده‌اند.
وی با اشاره به استقبال از برگزاری این نمایشگاه و رشد 35 درصدی نسبت به دوره گذشته بیان داشت: در این نمایشگاه نمایندگانی از کشورهای ژاپن، آلمان، کره جنوبی، چین، مالزی، ترکیه، فرانسه، اسپانیا، انگلیس، آمریکا، روسیه، ایتالیا، بلژیک، بلاروس حضور دارند.
سیدی در مورد تجهیزات ارائه شده در این نمایشگاه تصریح کرد: ابزار مهندسی، انواع عایق‌های صوتی و حرارتی، درب‌های اتوماتیک، مصالح ساختمانی، فرآورده‌های بتنی و سیمان، لوله و اتصالات فلزی و غیرفلزی، نرده‌های استیل، آسانسور و پله برقی، پوشش‌های نما و سنگ، سنگ و موزاییک، انواع آجرنما و غیرنما، وان و جکوزی، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، قالب‌بندی و سایر فرآورده‌های ساختمانی از عمده‌ترین زمینه‌های فعالیت شرکت‌های حاضر در نمایشگاه هستند.
در ادامه این مراسم رئیس سازمان مسکن و شهرسازی خراسان رضوی، صنعت مسکن و ساختمان را از صنایع رو به رشد و پیشرو دانست و تاکید کرد: به هیچ عنوان نمی‌توان نقش پررنگ این صنعت را در رونق اقتصادی نادیده گرفت.
قاسمی میزان اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم تولید هر 100 واحد ساختمان را 120 نفر عنوان کرد و ادامه داد: این میزان بالای اشتغالزایی نشان از اهمیت این بخش دارد.
رئیس سازمان مسکن و شهرسازی خراسان رضوی، در ادامه با اشاره سیاست دولت در ساخت مسکن مهر، نیاز سالانه استان خراسان رضوی به مسکن مهر را 83 هزار واحد دانست و تصریح کرد: تاکنون 95 درصد از قراردادها برای ساخت 62 هزار مسکن مهر در استان به پایان رسیده است.
وی صنعت مسکن و ساختمان را از صنایع رو به رشد و پیشرو دانست و اظهار داشت: به هیچ عنوان نمی‌توان نقش پررنگ این صنعت را در رونق اقتصادی نادیده گرفت.

منبع : فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
اخبار فناوري اطلاعات
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج