English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 معاون سازمان بازرگانی بوشهر خبر داد:
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۵ تیر ۱۳۹۰
معافیت 10 درصدی دارندگان کارت‌های عضو ایران کد

 معاون توسعه تجارت خارجی سازمان بازرگانی استان بوشهر از معافیت 10 درصدی دارندگان کارت‌های بازرگانی عضو شده در نظام طبقه‌بندی کالا خبر داد.

محمدرضا صادقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: این تصمیم براساس مصوبه هیئت وزیران صورت می‌گیرد و معافیت 10درصدی دارندگان کارت بازرگانی عضو نظام طبقه بندی کالا از پرداخت هزینه کارمزد ثبت سفارش را شامل می‌شود.
معاون توسعه تجارت خارجی سازمان بازرگانی استان بوشهر عنوان کرد:‌ براساس تصویب نامه هیئت وزیران، بنا به پیشنهاد وزارت بازرگانی و به استناد اصل 138 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، تمام دارندگان کارت بازرگانی که اقدام به عضویت در نظام ملی طبقه‌بندی و شناسه کالا و خدمات (ایران کد) کنند برای مدت یک سال از پرداخت 10درصد از هزینه کارمزد ثبت سفارش معاف می‌شوند.
وی در ارتباط با طرح توسعه منطقه ویژه شماره دو بوشهر و اراضی مورد نیاز شرکت صدرا ابراز داشت: تمام مستندات مرتبط از جمله مطالعات زیست محیطی بر اساس الگوی مصوب ارزیابی اثرات زیست محیطی که توسط شرکت صدرا تهیه شده و سایر نقشه‌ها و... ‌در اختیار مرکز مناطق آزاد و ویژه اقتصادی قرار گرفته و اقدام نهایی در ارتباط با اعطای مجوز لازم در حال بررسی است.
معاون سازمان بازرگانی استان بوشهر در ارتباط با ایجاد بندر بزرگ تجاری نیز ابراز داشت: مجموعه مطالعات فاز صفر (‌گام شناخت) تکمیل و در اختیار وزارت نفت قرار داده شده و از طریق وزارتخانه مذکور در حال پیگیری است.
صادقی در ارتباط با چشم‌انداز توسعه تجارت خارجی استان بوشهر گفت: روزآمد شدن ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها برای تداوم و توسعه فعالیت‌های تجاری و خدمات بازرگانی و امور بندری و گمرکی همراه با آماده‌سازی زیرساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مرتبط از اهداف سند چشم‌انداز توسعه تجارت خارجی استان بوشهر است.
وی ادامه داد: برخوردار از تولیدات صادراتی در حوزه‌های نخیلات، شیلات، مواد معدنی، صنایع پایین دست نفت و گاز و پتروشیمی، برخوردار از پیشینه در انجام مراودات تجاری با کشورهای حوزه خلیج فارس و تعمیم و روز آمد کردن این فعالیت برای ‌توسعه فعالیت‌های بازرگانی خارجی استان از دیگر اهداف ماست.
معاون تجارت خارجی سازمان بازرگانی استان بوشهر اذعان داشت: برخورداری از بخش خصوصی فعال در حوزه تجارت و خدمات بندری و برخوردار از مسیرهای ارتباطی مناسب و توسعه ناوگان حمل و نقل و ترانزیت کالا از دیگر اهداف و چشم‌اندازهای توسعه تجارت خارجی است.

منبع : فارس
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
اخبار فناوري اطلاعات
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج