English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نمایشگاه‌های بزرگ علوم قرآنی در استان سمنان برگزار می‌شود
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۵ شهریور ۱۳۸۶
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان از برگزاری 4 نمایشگاه بزرگ علوم قرآنی به مناسبت ماه مبارک رمضان در شهرستان‌های این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، حمیدرضا نظری امروز در جمع خبرنگاران افزود: در این نمایشگاه‌ها که در شهرستان‌های سمنان، دامغان، شاهرود و گرمسار برگزار می‌شود، بیش از 10 هزار عنوان کتاب به نمایش درمی‌آید.
وی تصریح کرد: این کتاب‌ها که با مضامین قرآنی، دینی و مذهبی است توسط نمایندگی حدود 52 ناشر در استان سمنان به تماشا گذاشته می‌شود.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان اظهار داشت: نمایشگاه‌های علوم قرآنی سمنان با 5 هزار عنوان کتاب، شاهرود با 2 هزار و 500 عنوان و دامغان و گرمسار در مجموع با 2 هزار و 500 عنوان کتاب برگزار می‌شود.
مدیر اجرائی نمایشگاه‌های علوم قرآنی در استان سمنان نیز در این نشست با بیان این که اعتبارات برگزاری این نمایشگاه‌ها امسال افزایش یافته است، گفت: در این نمایشگاه‌ها، کتاب‌های نفیس، خطی و آثار هنری در بخش قرآنی به تماشا گذاشته شده و فروشگاه‌های کتاب و ملزومات قرآنی، نوار و نرم‌افزار دایر می‌شود.
امیرهوشنگ باهنر با اشاره به هم‌زمانی هفته دفاع مقدس با زمان برگزاری نمایشگاه‌های علوم قرآنی در استان سمنان اظهار داشت: نمایش آثار ویژه با مضمون دفاع مقدس، برگزاری نشست شبی با قرآن، تجلیل از خادمان قرآنی و مجریان طرح «تلاوت نور»، ضیافت افطار و شب شعر دفاع مقدس از مهم‌ترین برنامه‌های جنبی این نمایشگاه‌ها است.
وی گفت: سه مؤسسه نرم‌افزاری از استان‌های قم و اصفهان نیز در نمایشگاه‌های علوم قرآنی، آثار دیجیتالی خود را ارائه می‌کنند.
مدیر اجرائی نمایشگاه‌های علوم قرآنی در استان سمنان زمان برگزاری این نمایشگاه‌ها را در شاهرود عصر امروز، در سمنان 27 شهریور، در گرمسار 30 شهریور و در دامغان تا پایان این هفته اعلام کرد.
در استان سمنان به ازای هر یک نفر جمعیت باسواد، یک جلد کتاب وجود دارد و بیش از 500 هزار جلد کتاب در کتابخانه‌های عمومی این استان نگهداری می‌شود.
در این استان نزدیک به 60 هزار دانشجو و 120 هزار دانش‌آموز تحصیل می‌کنند.

منبع : خبرگزاری فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
اخبار فناوري اطلاعات
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج