English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نمایشگاه «خودآموز علمی، کاربردی مترجمی قرآن کریم» آغاز به کار کرد
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۷ شهریور ۱۳۸۶
نمایشگاه خودآموز علمی، کاربردی مترجمی قرآن کریم‌ و دستاوردهای قرآنی مؤسسه رهپویان حق از امروز در قائمشهر آغاز به کار کرد.

مسئول فرهنگی و هنری مؤسسه رهپویان حق در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج ترجمه قرآن کریم برای افراد عادی جامعه با استفاده از شیوه‌های بدیع و آسان برگزار شده است.
حجت‌الله اسحاقی با اشاره به اینکه این مؤسسه در قائمشهر تأسیس شده اما خدمات آن در کشور بسط و گسترش دارد، افزود: شیوه کارگاهی این نمایشگاه بر‌اساس شیوه خودآموزی است که دانش‌پژوه با نشستن در مقابل هر یک از درس‌های 17 گانه شامل بیان لغات، آیات و قواعد به یادگیری می‌پردازد.
وی با تأکید بر اینکه شیوه فوق منحصر به فرد است، تصریح کرد: مخاطب در صورت عدم پاسخ صحیح با رجوع مجدد و اصلاح یادگیری توسط یک مربی هدایت می‌شود.
مسئول برگزاری این نمایشگاه دوره‌های این مجموعه آموزشی را مشتمل بر سه دوره مقدماتی‌، متوسطه و دوره عالی ذکر کرد و ادامه داد:‌ به دلیل سیال بودن دانش‌پژوه در این سیستم آموزشی، امکان یادگیری بیش از 10 نفر در یک درس میسر است.
وی افزود: این سیستم شرایط و محدوده سنی خاصی را نمی‌طلبد و علاقه‌مندان می‌توانند با تهیه کتاب و استفاده آن در منزل به یادگیری بپردازد.
اسحاقی اضافه کرد: با پایان یافتن دوره مقدماتی در این مجموعه، دوره متوسطه نیز در مکان فوق دایر خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون این سیستم ترجمه در قائمشهر 450 نفر را زیر پوشش قرار می‌دهد که با پایان یافتن مرحله مقدماتی 300 نفر آماده حضور در مرحله متوسطه شدند.
اسحاقی با یادآوری اینکه این شیوه برای نخستین بار در مازندران ارائه می‌شود،‌ اظهار داشت: کسانی که در دوره اول مقدماتی آموزش دیده باشند می‌توانند در دوره‌های بعد به عنوان مربی مشغول به کار شوند.
وی در پایان از دیگر برنامه‌های این مؤسسه را برگزاری دوره کامل تفسیر جزء 30 قرآن کریم توسط استاد بهرام‌پور با حضور 10 هزار شرکت کننده و آموزش مهارت‌های زندگی با حضور اساتید کشوری در قائمشهر عنوان کرد.
این نمایشگاه از امروز تا پایان ماه مبارک رمضان در حسینیه عاشقان ثارالله قائم‌شهر برپاست.

منبع : خبرگزاری فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
اخبار فناوري اطلاعات
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج