English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نمایشگاه بین‌المللی صنایع خودروسازی با حضور ایران در باکو گشایش یافت
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۴ اسفند ۱۳۸۴
سومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع خودروسازی جمهوری آذربایجان، روز چهارشنبه با حضور نزدیک به 40 شرکت خدماتی و ازجمله دو شرکت ایرانی در باکو گشایش یافت.

در این نمایشگاه که با حضور جمعی از مسوولان و نمایندگان نهادهای ذیربط دولتی جمهوری آذربایجان افتتاح شد، شرکتهایی از روسیه، آلمان، آمریکا، ژاپن، ترکیه، هند، اوکراین، تایلند، لهستان، جمهوری آذربایجان، امارات متحده عربی، بلاروس و همچنین شرکتهای "آرتاکو" وابسته به ایران رادیاتور و "دژپاک" جمهوری اسلامی ایران انواع مختلف ماشین‌های باری و سواری، لوازم یدکی و توانایی خود در امور خدماتی را به نمایش گذاشتند.

"اباذر فرهادیان" مسوول شرکت "آرتاکو" به ایرنا گفت: این شرکت به عنوان نماینده ایران رادیاتور در جمهوری آذربایجان فعال بوده و انواع مختلف رادیاتور خودروهای سواری و باری و بخصوص خودروهای تولیدی روسیه را به نمایش گذاشته است.

وی افزود: شرکت آرتاکو با راه‌اندازی یک واحد تولیدی در جمهوری آذربایجان، انواع مختلف فیلترهای هوا، روغن، گازوییل و هیدرولیک را تولید می‌کند که در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شده است.

"امید سیف‌پور" مسوول امور بازرگانی شرکت "دژپاک" در کشورهای عضو جامعه همسود نیز گفت: دژپاک بزرگترین شرکت تولیدکننده انواع مختلف قفسه‌بندی انبار برای واحدهای تولیدی از جمله شرکتهای خودروسازی در ایران و منطقه به شمار می‌آید.

وی با تاکید بر این که قفسه‌بندی انبار یکی از رکن‌های اصلی برای واحدهای تولیدی و بازرگانی است، گفت : در شرایط گرانی قطعات زمین و ضرورت حفظ محیط زیست، امروزه بصورت علمی و پیشرفته می‌توان تا ارتفاع زیادی در فضایی خیلی کوچک که برای واحدهای مذکور از اهمیت زیادی برخوردار است، قفسه‌بندیهای انباری انجام داد.

سیف‌پور با اشاره به این که "دژپاک" قفسه‌بندهای انباری برای شرکت‌های "ایران خودرو" ، "سایپا" و کرمان‌خودرو" و واحدهای دیگر تولیدی ایران را انجام داده است، سطح فعالیت این شرکت در برخی کشورهای عضو جامعه همسود را نیز رضایت‌بخش خواند.

سومین نمایشگاه بین‌المللی چهار روزه خودروسازی در باکو توسط شرکت "ایتکا" انگلیس و با همکاری وزارت توسعه اقتصادی جمهوری آذربایجان و اتاق صنعت و بازرگانی این کشور برپا شده است.
منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب