English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نخستین نمایشگاه صنعتی ایران در الجزایر گشایش یافت
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵
نخستین نمایشگاه اختصاصی‌ایران درزمینه صنعتی درکشورالجزایر با حضور چند تن از مسوولان ایرانی و الجزایری در محل دایمی نمایشگاه‌های شهر الجزیره گشایش یافت.

در آیین گشایش این نمایشگاه همچنین "رشید حراوبیه" وزیر فرهنگ و آموزش عالی و رییس الجزایری کمیسیون مشترک ایران و الجزایر، "محمد جواد محمدی زاده " استاندار خراسان رضوی و " علی نقی خاموشی " رییس اتاق بازرگانی کشورمان نیز حضور داشتند.

هدف از برپایی این نمایشگاه پنج روزه ، معرفی هر چه بهتر و عمیق‌تر توانمندی‌های گسترده ایران در زمینه‌های مختلف صنعتی به مردم و فعالان اقتصادی و صنعتی الجزایر عنوان شده است.

مسوولان ایرانی در آیین افتتاحیه این نمایشگاه طی سخنان جداگانه بر علاقمندی ایران برای تقویت هر چه بیشتر روابط باالجزایر و افزایش همکاری‌ها بویژه در زمینه‌های اقتصادی تاکید کردند.

رییس الجزایری کمیسیون مشترک ایران و الجزایر نیز بر آمادگی کشورش برای گسترش هر چه بیشتر روابط کشورش با ایران بویژه در بخش‌های صنعتی اعلام کرد و برپایی این نمایشگاه را فرصت مناسبی در این زمینه دانست.


حسین واله سفیر ایران در الجزایر نیز طی سخنانی این نمایشگاه را فرصتی برای شناخت زمینه‌های موجود همکاری مشترک اقتصادی میان دو کشور دانست.


سفیر ایران اضافه کرد : نخستین نمایشگاه صنعتی ایران در الجزایر در چارچوب اهتمام دولت جدید ایران در تقویت روابط با کشورهای جهان سوم بویژه کشورهای اسلامی و نیز گسترش روابط جنوب - جنوب و تلاش برای راهیابی به بازارهای جهانی است.


گشایش رسمی مرکز تجاری ایران در الجزایر و برگزاری نشست مشترک اتاق‌های بازرگانی دو کشور از جمله برنامه‌های جنبی این نمایشگاه اعلام شده‌است.


نخستین نمایشگاه صنعتی ایران در الجزایر با حضور 50 شرکت صنعتی ایران به همت شرکت بین‌المللی نمایشگاه‌های مشهد زیر نظر مرکز تجاری ایران در الجزایر و با همکاری مرکز توسعه تجارت ایران و مجمع مشترک بازرگانان ایران و الجزایر برپا شده‌است.


صنایع خودروسازی، ماشین آلات کشاورزی، سیمان، پتروشیمی، نفت و گاز، ابزار صنعتی، صنایع سنگ، لوازم منزل، فرش و مواد غذایی ایران با حضوری پررنگ در این نمایشگاه به عرضه توانمندی‌های ایران پرداخته‌اند.
منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب