English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 ایران 50 نمایشگاه تخصصی در خارج از کشور برگزار می‌کند
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۳ تیر ۱۳۸۵
معاون بررسی بازار و بازاریابی سازمان توسعه تجارت ایران، از برگزاری 50 نمایشگاه تخصصی کالاهای ایرانی در طول سال جاری در خارج از کشور خبر داد.

"محمدعلی ضیغمی"روز شنبه گفت: علاوه بر برگزاری نمایشگاه های کالای ایرانی در خارج از کشور، مجوز لازم برای برپایی 35 نمایشگاه تخصصی کالای ایرانی در تهران نیز صادر شده است.

بنا بر اعلام سازمان توسعه تجارت ایران، وی با بیان اینکه 240 نمایشگاه نیز قرار است در سطح استانها برگزار شود، افزود: شرکتها و بنگاهها می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان توسعه تجارت، آمادگی خود را برای شرکت در این نمایشگاهها اعلام کنند.

به گفته وی، سیاست سازمان توسعه تجارت ایران درسال جاری حمایت از تشکیل گروههای تخصصی، ارایه توانمندیها و فرصتهای موجود در کشور با هدف جذب سرمایه مورد نیاز برای توسعه صنایع و محور نمودن صادرات در فعالیتهای نمایشگاهی است.

وی اختصاص یارانه 30 تا 50 درصد هزینه اجاره غرفه و غرفه‌آرایی شرکت کنندگان ایرانی در نمایشگاههای خارجی با اولویت نمایشگاههای تخصصی و بازارهای هدف را از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برشمرد.

ضیغمی سپس به رتبه‌بندی مجریان نمایشگاهی اشاره کرد و گفت: به این موضوع تاکنون پرداخته نشده و امسال نیز برای نخستین بار به اجرا گذاشته می‌شود که این امر سبب انتخاب بهترین مجریان نمایشگاهها با توانایی و تجربه لازم ، انتخاب شوند.

معاون سازمان توسعه تجارت افزود: در سال جاری نظارت و ارزیابی نمایشگاه های تخصصی به صورت جدی دنبال می‌شود از این طریق نقاط ضعف و قوت نمایشگاه های تخصصی ایران در خارج از کشور به خوبی مشخص شود.

وی بازاریابی، نفوذ و ماندگاری در بنگاههای داخلی، آشنایی با آخرین تحولات صنعت در عرصه بین‌الملل جهت رقابتی کردن فعالیتهای بنگاههای داخلی، آشنا کردن بازدیدکنندگان با توان تولیدی و صادراتی کشور و تعامل هدفمند بین بنگاههای داخلی و خارجی را از نتایج برگزاری نمایشگاهها در خارج از کشور عنوان کرد.

ضیغمی تاکید کرد: تحقق اهداف نمایشگاهی در خارج از کشور نیازمند حضور هدفمند گروههای کالایی و خدماتی متناسب با بازارهای هدف در نمایشگاهها است.

معاون بررسی بازار و بازاریابی سازمان توسعه تجارت ایران، افزود: امسال برای نخستین بار و در نیمه دوم سال جاری تقویم نمایشگاهی سال 86 منتشر می‌شود.

وی گفت: شرکتها می‌توانند برنامه سال بعد خود را جهت حضور موثر در نمایشگاه-های داخلی و خارجی تنظیم و همچنین شرکتهای مجری برای فراخوان بنگاههای خارجی در نمایشگاههای بین‌المللی با وقت کافی عمل کنند.

ضیغمی در پایان از صادرکنندگان خواست برای حضور در نمایشگاههای خارجی از اطلاعات موجود در دفتر بازاریابی و امور نمایشگاهی سازمان توسعه تجارت استفاده کنند تا با شناخت بهتری وارد بازارهای هدف شوند.

منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج