English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 عملیات اجرایی احداث "شهرآفتاب" در جنوب تهران شهریورماه آغاز می‌شود
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۱۸ تیر ۱۳۸۵
عملیات اجرایی احداث مجموعه "شهر آفتاب" در جنوب تهران با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و توان متخصصان داخلی از شهریور ماه امسال آغاز می‌شود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: هم‌اکنون مشغول مذاکره با سرمایه گذاران داخلی هستیم تا مناسب‌ترین پیمانکاران با کمترین هزینه پیشنهادی برای احداث این شهر انتخاب شود.

مسعود کرباسیان روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا مرکز استان تهران هزینه پیش بینی شده برای احداث شهر آفتاب را حدود هشت هزار میلیارد ریال ذکر کرد و افزود: این مبلغ برای احداث بخش‌های مختلف این مجموعه شامل نمایشگاه بین‌المللی تهران، شهربازی، مجموعه‌های فرهنگی و هنری و غیره در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: با احداث مجموعه شهر آفتاب، بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی شهر به جنوب تهران منتقل می‌شود که آثار مثبت را در جنوب شهر به همراه خواهد داشت.

کرباسیان گفت: هم‌اکنون فاز صفر و یک احداث این مجموعه اجرا شده و پس از انتخاب سرمایه‌گذار طرح، تجهیز کارگاه احداث شهر آفتاب انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: شهر آفتاب حدود 10 هزار هکتار از اراضی اطراف حرم مطهر امام خمینی (ره) را شامل می‌شود که حریم این شهر توسط شورای عالی شهرسازی تصویب و کاربری‌های اراضی آن نیز مشخص شده است.

معاون شهردار تهران افزود: اجرای طرح نمایشگاه جدید در شهر آفتاب در دولت قبلی به تصویب رسید، اما شهرداری توافق‌های نهایی را با وزرای بازرگانی، مسکن و شهرسازی کنونی صورت داده است.

وی گفت: کمیته متشکل از معاونان خدمات شهری و حمل ونقل شهرداری تهران، معاون وزیر بازرگانی، دو نفر از اعضای شورا و رییس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی شهرداری تهران بر روند مطالعات و عملیات اجرایی نمایشگاه جدید بین‌المللی تهران نظارت دارند تا مطابق با آخرین استانداردهای روز باشد.منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب