English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجارت الکترونیکی بزودی آغاز به کار می‌کند
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۴ تیر ۱۳۸۵
دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجارت الکترونیکی (الکامپ دوازدهم)از 27 تیر ماه جاری به مدت پنج روز در محل دایمی نمایشگاههای بین‌المللی برگزار می‌شود.

"سیدحمید قوام شهیدی" مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران عصر روز شنبه در جمع خبرنگاران، گفت: تاکنون 376 شرکت برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد 339 شرکت داخلی و 37 شرکت خارجی هستند.

مساحت نمایشگاه در مجموع 30 هزار مترمربع است و از کشورهای ترکیه، چین ، تایوان، فرانسه، ایتالیا، انگلیس، سوییس، آلمان و کره جنوبی در آن حضور دارند.

وی افزود: برگزاری 10 همایش علمی، معرفی دستاوردهای فناوری اطلاعات وزارت بازرگانی در دولت نهم، ثبت نام الکترونیکی مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه، چاپ و انتشار کتاب الکترونیکی نمایشگاه و ثبت نام الکترونیکی همایش‌ها از موارد شاخص نمایشگاه الکامپ امسال است.

وی با بیان اینکه میزان حضور شرکتها در مقایسه با سال گذشته حدود 30 درصد رشد دارد، ایجاد مرکز بازیهای رایانه‌ای ایرانی برای نخستین بار در نمایشگاه را از جاذبه‌های نمایشگاه الکامپ 2006 عنوان کرد.

وی ادامه داد: بستر توسعه در جهان بشری امروز به رشد و توسعه فناوری اطلاعات (ای.تی) بستگی دارد و (آی.تی) یکی از نیازمندی‌های اولیه بشر در جهان امروز است.

وی تصریح کرد: امروز دسترسی به اطلاعات و آمار از طریق فناوری اطلاعات به حدی رسیده که رقابت چشمگیری را در این خصوص ایجاد کرده است و هیچ دلیلی وجود ندارد که در ایران با وجود امکاناتی که در زمینه (ای.تی) در بخش نرم افرای ایجاد شده به آن توجه نشود.

وی در پاسخ به سئوالی در خصوص درآمد نمایشگاه الکامپ 12، گفت: ما به دنبال درآمدزایی و سود نیستیم، غرفه‌های نمایشگاه امسال با 10 درصد تخفیف واگذار شده و در جلسه‌ای که با حضور صنوف مرتبط برگزار شد، برای شرکت کنندگانی که فضایی بیش از 200 مترمربع غرفه گرفتند نیز 30 درصد تخفیف داده شده است.

قوام شهیدی، با بیان اینکه درآمدهای حاصله صرف توسعه صادرات خواهد شد، تصریح کرد: براساس مصوبه جدید از محل درآمد شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی، باید مراکز تجاری در خارج از کشور احداث شود که هدف آن کمک به رشد و توسعه صادرات کشور خواهد بود که امیدواریم از این طریق به جهش صادراتی دست یابیم. همچنین درآمدهای نمایشگاه در داخل صرف ایمن‌سازی ، بهسازی و استانداردسازی نمایشگاه خواهد شد.

وی در پاسخ به سئوال دیگری در خصوص بازاریابی، گفت: برگزاری نمایشگاه بهترین ابزار بازاریابی است و در انواع آن نمایشگاه بیشترین اثر را دارد و چنانچه نمایشگاهها هدفمند برگزار شوند قطعا سبب رشد بازاریابی خواهند شد.

وی گفت: هدف ما سیاستگذاری، هدایت و نظارت و کمک به جهت‌گیری نمایشگاه ها است اما این مساله به معنای آن نیست که ما نتوانیم نمایشگاه برگزار کنیم. به علت همکاری نکردن دست اندرکاران ذیربط صنوف رایانه‌ای، تصمیم بر این شد این نمایشگاه را ما برگزار کنیم، زیرا اگر نمایشگاه به صورت مطلوب برگزار نشود، نه به نفع بخش خصوصی و نه دولتی است.منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب