English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 سومین نمایشگاه اختصاصی ایران در قرقیزستان برپا می‌شود
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۵ شهریور ۱۳۸۵
مدیر عامل شرکت نمایشگاههای بین‌المللی استان قزوین گفت: سومین نمایشگاه اختصاصی ایران درمجتمع بزرگ ورزشی شهر بیشکک کشور قرقیزستان از 9 تا 13شهریور ماه سال جاری برپا خواهد شد.

دکتر "حمید عطاری" روز یکشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: این شرکت پس از برپایی موفقیت‌آمیز دو نمایشگاه اختصاصی کشورمان در قرقیزستان طی سال‌های 82 و 83 و با توجه به استقبال بازدیدکنندگان در قالب بازرگانان و متخصصان قرقیزی این نمایشگاه باحضور شرکت‌های توانمند و مستعد ایرانی برپا خواهد شد.

وی اظهار داشت: این نمایشگاه با مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت ایران به نام شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در قرقیزستان و شرکت نمایشگاهی "آوه نور" برپا خواهد شد.

این مسوول ادامه ‌داد: عضویت قرقیزستان در سازمان تجارت جهانی ( WTO)به‌ عنوان تنها عضو دربین کشورهای منطقه، (CIS) وجود نیروی کار ارزان، مرکزیت تجاری بین کشورهای همسایه، رویکرد این کشور به عنوان یک مرکز تجاری جهانی نظیر کشور امارات و روابط خوب سیاسی و اقتصادی با ایران گزینه مناسب و جذاب برای برپایی نمایشگاه و بازاریابی محصولات و کالاهای ایرانی است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین‌المللی استان قزوین، زمینه‌هایی نظیر مواد غذایی و خشکبار، فرش و لوزام خانگی، تجهیزات و لوازم برقی و الکترونیک، صنایع دستی و هنری، صنایع خودروسازی، محصولات شیمیایی و پتروشیمی، پوشاک و لباس،تجهیزات صنعتی وبسته‌بندی،سیستم‌های تاسیساتی سرمایشی وگرمایشی، خدمات فنی و مهندسی، توریسم و گردشگری، تجهیزات و مصالح ساختمانی را از موارد مناسب جهت حضور در این نمایشگاه ذکر کرد.

عطاری خاطرنشان کرد: شرکت‌های ایرانی می‌توانند با حضور پرقدرت خود در این نمایشگاه‌ مهم ضمن یافتن زمینه‌های بهتر جهت صادرات و بازاریابی و سرمایه گذاری در زمره شرکت‌های ایرانی حضور یافته در آن کشور باشند.

وی گفت: این نمایشگاه در زمینی به مساحت هزار و 500 متر مربع از 9 تا 13 شهریور ماه سال 85 در شهر بیشکک برپا می‌ شود.

منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج