English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نداشتن نمایشگاه بین‌المللی ، مازندران را متضرر کرده است
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۱۹ شهریور ۱۳۸۵
رییس سازمان بازرگانی مازندران گفت:برخوردار نبودن‌از یک واحد نمایشگاهی آبرومند و بین‌المللی این استان را متضرر کرده است.

قنبر علی رهی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا افزود : بسیاری در مازندران ارزو دارند که این استان صاحب یک نمایشگاه آبرومند و در خور توجه شود.

وی درباره محل دایمی نمایشگاه بین‌المللی در استان مازندران گفت : در حقیقت این استان فاقد چنین مکانی است و بخش خصوصی که درقائمشهر نمایشگاهی باعنوان بین‌المللی را اداره می‌کند تاکنون بسیار ضعیف عمل کرده است.

وی ادامه داد: تجهیزات وامکانات موجود در محل نمایشگاه قائمشهرناقص است و تاسیسات زیربنایی آن نیز بسیار اندک و ناکافی است.

رهی به الزامات و قواعد ساخت نمایشگاه بین‌المللی اشاره و خاطر نشان کرد : براساس قرار دادها بخش خصوصی باید امکانات و تجهیزات مورد نیاز یک نمایشگاه را ایجاد کند در حالی که در مورد نمایشگاه قائمشهر این الزامات رعایت نشده است.

رییس سازمان بازرگانی مازندران خاطرنشان کرد: از هشت ماه قبل تاکنون بیش از 10 بار با دست اندرکاران نمایشگاه قائمشهر صحبت شده است ولی در تجهیز نمایشگاه اقدامی صورت نگرفته است.

رهی درباره سوال خبرنگارایرنا مبنی بر ساخت نمایشگاه بین‌المللی در ساری و آیا محل نمایشگاه در قائمشهر مناسب است گفت: به هر حال مازندران نیاز به نمایشگاه بین‌المللی آبرومند دارد و ساخت نمایشگاه در ساری نیز کار خوبی است.

کلنگ نمایشگاه بین‌المللی مازندران سال 1378 با حضور وزیر بازرگانی وقت در حاشیه رودخانه تلار قائمشهر به زمین خورد واز آنجاییکه تابلو این نمایشگاه در همان زمان نصب شد اما از پیشرفت آن خبری نبوده است.

مسوولان ارشد استان مازندران با هماهنگی شهرک صنعتی ،به دلیل مشکلات مربوط به نمایشگاه قائمشهر ، مکان جدیدی را در جاده خزراباد ساری به عنوان محل دائمی نمایشگاه انتخاب و کلنگ آن را دو سال پیش طی مراسم رسمی به زمین زدند.

از زمانی که ساخت نمایشگاه بین‌المللی در ساری مطرح شد ، نمایندگان مردم قائمشهردر مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و دیگر مسوولان این شهرستان اعتراض های خود را مطرح کرده‌اند.

این در حالی است که با آغاز به کار دولت جدید مجددا کار نمایشگاه بین المللی قائمشهر با همان‌امکانات و تجهیزات ناچیز آغاز شده است.

به نظر می‌رسد کار ساخت نمایشگاه بین‌المللی در جاده خزرآباد ساری نیز متوقف شده و بازرگانی مازندران از دست اندرکاران بخش خصوصی نمایشگاه قائمشهر نیز ناراضی است.

به رغم موقعیت راهبردی مازندران در اقتصاد کشور و نیز نوع روابط اقتصادی با کشورهای حاشیه دریای خزر و از طرفی با توجه به موقعیت و توانایی‌هایی که در زمینه‌های مختلف دارد باید این استان برخوردار از یک مجموعه نمایشگاهی آبرومند و مجهز باشد و حال انکه به دلایل واهی و اختلافات بی مورد بین شهرهای مختلف ، این استان همچنان از نداشتن چنین مکانی متضرر می شود.منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج