English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 پنج نمایشگاه اقتصادی و فرهنگی در تبریز گشایش یافت
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۳ شهریور ۱۳۸۵
چهاردهمین نمایشگاه فروش کالاهای مصرفی پاییزه در فضایی مسقف به مساحت هفت هزار مترمربع عصر پنجشنبه در محل مجتمع نمایشگاه‌های بین‌المللی‌تبریز گشایش یافت.

در این نمایشگاه 168 واحد تولیدی داخلی از استان‌های آذربایجان‌شرقی ، قم آذربایجان‌غربی ، تهران ، اصفهان ، خراسان ، کرمان و کرمانشاه،تولیدات خود را در زمینه پوشاک، لوازم خانگی و مواد شوینده به فروش می‌رسانند.

قیمت کالاهای ارایه‌شده در چهاردهمین نمایشگاه فروش کالاهای مصرفی پاییزه توسط کارشناسان سازمان بازرگانی آذربایجان‌شرقی و اتحادیه‌های مربوط تایید شده و بازدیدکنندگان می‌توانند کالاهای مورد نیاز خود را 15 تا 30 درصد ارزان‌تر از بازار تهیه کنند.

همزمان با نمایشگاه مزبور ، اولین نمایشگاه انرژی نیز در سالن امیرکبیر مجتمع نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز در فضایی به مساحت سه هزار مترمربع و با حضور 65 واحد داخلی آغاز به کار کرد.

واحدهای شرکت‌کننده در این نمایشگاه، محصولات خود را در زمینه روغن‌های صنعتی، گیربکس،چرخ‌دنده‌های صنعتی،انواع عایق‌های‌حرارتی و برودتی، تجهیزات آزمایشگاهی و تلمبه‌های توزیع سوخت را به نمایش گذاشته‌اند.

امروز همچنین پنجمین نمایشگاه دنیای کودک و نوجوان و تجهیزات کمک آموزشی کشور نیز با شرکت بیش از 32 واحد تولیدی داخلی در محل مجتمع نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز آغاز به کار کرد.

واحدهای تولیدی حاضر در این نمایشگاه ، تولیدات خود را در زمینه انتشارات کودک و نوجوان، وسایل کمک‌آموزشی، محصولات فرهنگی، طراحی و اجرای پایگاههای اینترنتی و نرم‌افزارهای کمک‌آموزشی به بازدیددکنندگان ارایه می‌دهند.

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم آرایشی و بهداشتی نیز همزمان با نمایشگاه‌های یاد شده در فضای مسقفی به مساحت سه‌هزار و 800 مترمربع و با شرکت 85 واحد تولیدی داخلی و نمایندگی‌های چهار شرکت خارجی عصر امروز گشایش یافت.

در این نمایشگاه علاوه بر واحدهای تولیدی داخلی، نمایندگی شرکت‌های خارجی فعال در زمینه لوازم بهداشتی و آرایشی از کشورهای ترکیه ، امارات متحده عربی، آلمان و هلند نیز محصولات خود را به بازدیدکنندگان، عرضه می‌کنند.

سومین نمایشگاه طراحی لباس و سفره عقد، از دیگر نمایشگاه‌هایی بود که عصر امروز در سالن آذربایجان مجتمع نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز و در فضایی به مساحت یکهزار و 200 مترمربع گشایش یافت.

در این نمایشگاه 30 واحد تولیدی داخلی، دستاوردهای خود را در بخش‌های طراحی لباس ، نقاشی، هنرهای دستی ، گل خشک ، ملیله‌دوزی ، سوزن دوزی ، مکرومه‌بافی، تزیین سفره عقد و عروسک‌های تزیینی به نمایش گذاشته‌اند.

نمایشگاه‌های پنج‌گانه یادشده از امروز به مدت سه‌روز در مجتمع نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز برای بازدید علاقه‌مندان، دایر خواهدبود.


منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج