English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نخستین نمایشگاه پاییزه عرضه مستقیم کالا در خواف برپا شد
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۳۰ شهریور ۱۳۸۶
رئیس اداره بازرگانی خواف گفت: نخستین نمایشگاه پاییزه خواف به عنوان نخستین نمایشگاه عرضه مستقیم کالاهای مورد نیاز مردم این شهرستان در آستانه بازگشایی مدارس و هم‌زمان با ماه مبارک رمضان دایر شد.

علی خیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خراسان رضوی افزود: در این نمایشگاه، مواد غذایی شامل قند، روغن، برنج، گوشت و فرآورده‌های لبنی، لوازم‌التحریر و پوشاک ویژه مدارس، لوازم خانگی و صوتی و تصویری در 35 غرفه عرضه کالا، توزیع می‌شود.
وی تأمین و توزیع کالاهای مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان از قبیل مواد غذایی و فرآورده های لبنی، پیشگیری از کمبود کالاهای اساسی و کاهش قیمت‌ها را از عمده‌ترین هدف‌های برپایی این نمایشگاه برشمرد.
خیری اظهار کرد: استقبال خوب مردم این شهرستان از نمایشگاه مزبور باعث کمرنگ شدن نقش متصدیان واحدهای صنفی شده است.
وی ادامه داد: نمایشگاه پاییزه عرضه مستقیم کالا در خواف همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب در بازار روز شهر خواف واقع در کنار پارک شهرداری دایر است.
خیری در پاسخ به این سئوال که نظارت بر نحوه توزیع دفترچه‌های مدارس و شیر یارانه‌ای چگونه است، تصریح کرد: با وجود نارسایی‌هایی که در شهرستان وجود دارد تلاش می‌شود تا توزیع این موارد علاوه بر نمایشگاه در سطح نقاط شهر و روستاها نیز با نظارت بازرگانی به مردم عرضه شود.
رئیس اداره بازرگانی خواف از مردم خواست تا هر گونه تخلف اقتصادی اعم از کم‌فروشی، گرانفروشی و احتکار را از طریق تماس با شماره تلفن 124 اطلاع دهند.
خیری اضافه کرد: 13 اتحادیه و یک مجمع امور صنفی در خواف فعال هستند.
به گزارش خبرنگار فارس، ازدحام جمعیت اهالی این شهرستان برای تأمین مایحتاج زندگی به ویژه لوازم التحریر و فرآورده‌های لبنی در این نمایشگاه بسیار زیاد است و عده‌ای از خریداران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس خواستار برپایی چنین نمایشگاه‌هایی در چندین نوبت از سال و کیفیت و تنوع‌بخشی به کالاهای عرضه شده در آن شدند.
آنها با اظهار اینکه برپایی چنین نمایشگاه‌هایی دست کم‌فروشان، محتکران و گرانفروشان را می‌بندد، خواستار نظارت بیشتر بازرگانی بر نحوه‌ توزیع دفترچه‌های تعاونی و فرآورده‌های لبنی شدند و افزودند: اخیراً برخی عاملان فروش شیر رایانه‌ای از عرضه شیر به قیمت یارانه‌ای خودداری می‌کنند و شیر یارانه‌ای را که معتلق به همه مردم است فقط مختص مشتریان فروشگاه خود می‌دانند.
خواف با 110 هزار نفر جمعیت در 262 کیلومتری جنوب شرقی مشهد در خراسان رضوی قرار دارد.

منبع : خبرگزاری فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج