English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نمایشگاه گل و گیاه در آذر‌ افتتاح می‌شود‌
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۳ مهر ۱۳۸۶
شهردار تهران از‌ افتتاح نمایشگاه گل و گیاه در تهران در آذر‌ سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدباقر قالیباف امروز در مراسم احداث و بازسازی ساختمان‌ها و محوطه دانشگاه الزهرا(س) گفت: در مجموعه شهرداری تهران باید 10 درصد مدیران شهر را بانوان تشکیل دهند که البته این نقش‌های اجتماعی نباید نقش تربیتی زنان را به عنوان مادر و محور خانواده تحت تأثیر قرار دهد.
شهردار تهران ادامه داد: محور رشد و تعالی در فرهنگ ایرانی اسلامی کانون خانواده است و بدون شک محور خانواده‌ها را بانوان تشکیل می‌دهند.
وی با اشاره به این که شهرداری نهادی اجتماعی است، خاطرنشان کرد: کار، فعالیت، تربیت‌، آموزش و رفاه و اوقات فراغت از مأموریت‌های اصلی شهرداری تهران است و در بخش قابل توجهی از این مأموریت‌ها بانوان نقش اساسی دارند.
قالیباف اظهار کرد: کشور ما معمولاً میان تغییر و تدبیر در چالش است و آمارها نشان می‌دهد بانوان امروز گوی سبقت را از مردان ربوده‌اند و این تغییر خجسته‌ای در کشور است که برای آن باید تدبیر کرد و بستر حضور آنان را در زمینه‌های مختلف اجتماعی با تدبیر به موقع باید فراهم کرد.
شهردار تهران با اشاره به ماه رمضان به عنوان ماه خودسازی و آغاز سال تحصیلی جدید به عنوان منشاء رشد و تلاش برای علم که 2 موضوع مورد تأکید خداوند است و هفته دفاع مقدس که میدان عمل و ترکیب این دو مزیت در کنار یکدیگر است‌، گفت: دفاع مقدس را می‌توان معجزه قرن دانست و در کشور این رویداد همیشه به عنوان قله رفیع افتخار باقی می‌ماند.
وی در ادامه گفت: دفاع مقدس از سویی فاصله ما با عاشورا، ایثار و اخلاص را کم کرد و از سوی دیگر مرز بین صداقت با دروغ، ترس و عمل، مجاهدت و در خانه نشستن‌ها را کاهش داد.
قالیباف با اشاره به دوران دفاع مقدس و افرادی که به بهانه‌های مختلف وارد این دفاع نشدند اما اکنون مشتاق سفره‌های قدرت هستند‌، افزود‌: دفاع مقدس اوج عقلانیت‌، تدبیر، فناوری و توسعه کشور بود و امروز به همه لحظه‌های جنگ افتخار می‌کنیم و متأسفانه کسانی که در جنگ حاضر نشده‌اند امروز جنگ را خدشه‌دار می‌کنند.
شهردار تهران در پایان در جمع خبرنگاران خیلی کوتاه از افتتاح نمایشگاه گل و گیاه در آذر ‌سال جاری خبر داد.

منبع : خبرگزاری فارس
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج