English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نمایشگاه گردشگری برلین گشایش یافت
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۰ اسفند ۱۳۸۸
نمایشگاه گردشگری ITB با حضور نمایندگان 187 کشور جهان در آلمان گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نمایشگاه گردشگری شهر برلین که به اختصار ITB نامیده می‌شود، با حضور 11هزار و 127 شرکت‌کننده در زمینی به مساحت 160هزار مترمربع گشایش یافت.

 

نمایشگاه امسال از امروز تا 14 ماه جاری میلادی میزبان بازدید‌کنندگان است و پیش‌بینی می‌شود، با توجه به این‌که از مدت‌ها پیش تمام غرفه‌های آن رزرو شده‌اند، کشورهای مختلف روی حضور پررنگ در این نمایشگاه که 144 امین دوره‌ی برگزاری‌اش را تجربه می‌کند، حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند.

 

در این نمایشگاه، علاوه بر کشورهای مختلف، خطوط هوایی، گروه‌های هتل‌داری و برخی شهرها و ایالت‌ها به‌صورت مستقل اقدام به معرفی جاذبه‌های گردشگری یا خدمات خود می‌کنند.

 

در این میان، ترکیه که بخشی از مراسم افتتاحیه نیز توسط هنرمندان این کشور که شریک این نمایشگاه گردشگری است، اجرا شد، حضور پررنگی در این نمایشگاه دارد و با داشتن غرفه‌ای به مساحتی حدود سه‌هزار مترمربع، جاذبه‌های گردشگری خود را در معرض تماشای بازدید‌کنندگان می‌گذارد. البته دو روز نخست برگزاری نمایشگاه گردشگری ITB ویژه‌ی کارشناسان صنعت گردشگری و سه روز دیگر ویژه‌ی بازدید عموم است.

 

کشورهای مالزی، آفریقای جنوبی، مصر، انگلیس، ایتالیا و امارات نیز حضور پررنگی در نمایشگاه امسال دارند. هم‌چنین آفریقای جنوبی به‌دلیل برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در این کشور، حساب ویژه‌ای روی نمایشگاه ITB باز کرده است.

 

کشور پرو نیز در غرفه‌ی خود به معرفی جاذبه‌های گردشگری‌اش پرداخته است، البته شهر تاریخی ماچوپیچو، جاذبه‌ی اصلی گردشگری پرو، از مدتی پیش به‌دلیل جاری شدن سیل که بسته شدن راه‌های ارتباطی را در پی داشت، خالی از گردشگران است، ولی قرار است، این شهر از ماه آوریل دوباره پذیرای گردشگران باشد.

 

کارشناسان صنعت گردشگری نمایشگاه امسال را بسیار پربارتر از نمایشگاه سال پیش می‌دانند. البته نمایشگاه سال پیش، در اوج بحران جهانی اقتصادی که کاهش تمایل مردم جهان را به سفر در پی داشت، برگزار شد.

منبع : ایسنا
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج