English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان:
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۳ اسفند ۱۳۸۸
موانع سر راه ساخت نمایشگاه دائمی استان اصفهان را بردارید

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان گفت: هیچ کمکی ازمجموعه‌های شهری نمی‌خواهیم، تنها موانع را از سر راه ساخت نمایشگاه بردارید.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، رسول محققیان عصر شنبه در جمع خبرنگاران استان اصفهان با اشاره به اینکه تعامل و حضور با خبرنگاران و رسانه‌های خبری برای افزایش هم‌افزایی لازم است، افزود: در سال جاری این مهم و افزایش ارتباطات بین رسانه‌ها و نمایشگاه‌ بین‌المللی سبب انعکاس خوبی از اخبار و اطلاعات نمایشگاه و ارائه آن به مردم بوده است.
وی با بیان اینکه نمایشگاه محل تلاقی افکار و اندیشه‌ها است، اظهار داشت: نمایشگاه موتور توسعه اقتصاد و آیینه اقتصاد کشور بوده و نقشی مهم و محرک در اقتصاد کشور دارد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان تصریح کرد: نمایشگاه یک رسانه تجمیعی است و علاوه بر حس دیداری، شنیداری و گفتاری دارای حس پویایی بوده که هیچ کدام از رسانه‌های دیگر ندارند.
وی با بیان اینکه تاکنون و از زمان فعالیت نمایشگاه اصفهان 36 حضور در نمایشگاه‌های خارجی و در قالب پاویون جمهوری اسلامی ایران توانایی‌های کشور و استان اصفهان را معرفی و به منصه ظهور گذاشته است، بیان داشت: نمایشگاه اصفهان نماینده‌ای برای نشان دادن ظرفیت‌های مختلف کشور در قسمت‌های مختلف بوده است.
محققیان ادامه داد: از جمله کشورهای هدف قطر بوده که از سال 2007 فعالیت‌ها را در آن کشور آغاز کردیم.
وی با بیان اینکه 43 عنوان نمایشگاهی در سال جاری برگزار شد، گفت: سال 1388 نقطه عطفی در عملکرد شرکت نمایشگاه بین‌المللی بوده است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با اشاره به اینکه سه برنامه پنج ساله هدف‌گذاری تولید از برنامه‌های نمایشگاه‌های بین‌المللی است که نیاز به تدبر و اجرا دارد، افزود: باید توجه داشت که اهداف بزرگ نیاز به یک خروجی دارند و نیازمند ابزارهای ویژه هستند.
وی با بیان اینکه پروژه جدید برای نمایشگاه دائمی اصفهان کلید خورده است، اظهار داشت: انتظار داریم با رفع شدن موانع شاهد اجرایی و آغاز عملیات این نمایشگاه باشیم.
محققیان با اشاره به اینکه فضای کنونی نمایشگاه شایسته مردم اصفهان نیست، تصریح کرد: چرا اصفهان با وجود توانایی‌های ویژه‌ای که دارد باید از استان‌های دیگر عقب باشد.
وی با بیان اینکه اعزام تورها و هیئت‌هایی از نمایشگاه اصفهان به کشورهای دیگر و همچنین پذیرایی از هیئت‌های خارجی به اصفهان و نمایشگاه از دیگر اقدامات نمایشگاه بین‌المللی استان اصفهان است، افزود: تمام این اقدامات در راستای توسعه اقتصادی بوده است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان تصریح کرد: از 23 تا 26 اردیبهشت سال آینده نمایشگاهی در دوحه قطر از توانمندی‌ها و در زمینه‌های طلا، صنعت، گاز و پتروشیمی، مواد غذایی، دارو، خودرو، گل و گیاه، فرش و میوه و ترو‌بار برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه نمایشگاه اصفهان از سال 2007 فعالیت‌های خود را در قطر و با فضای 24 متر مربع آغاز کرد، ادامه داد: در سال 2008 این فضا به 147 مترمربع افزایش یافت، در سال 2009 به 180 مترمربع و در سال 2010 به 290 متر مربع افزایش یافت.
محققیان با بیان اینکه مشکلاتی که برای آغاز عملیات ساخت نمایشگاه جدید از طرف برخی از افراد و سازمان‌ها است که انتظار داریم این موانع رفع شود، گفت: فضای فعلی نمایشگاه نامناسب بوده و توانایی ارائه امکانات و خدمات ویژه را به مردم نداریم.
وی با اشاره به اجرایی شدن اصل 44 و توجهات و تاکیداتی که رهبر معظم انقلاب اسلامی به آن داشته‌اند، بیان داشت: نماشگاه اصفهان تبلور عینی اصل 44 قانون اساسی است و با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای پیاده کردن اصل 44 وظیفه‌ای برای تمام مسئولان و سازمان‌های مربوطه بوده که در راستای راه‌اندازی نمایشگاه دائمی به وظایف خود عمل کنند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در مورد واگذاری نمایشگاه به شهرداری بیان داشت: نمایشگاه ظرف مدت یک هفته پس از بهره‌برداری از نمایشگاه دائمی این مکان را تخلیه کرده و در اختیار مدیریت شهری قرار می‌دهد.
وی با اشاره به اینکه اختلافی که بین نمایشگاه‌ها و شهرداری است به اندازه هزینه فاز نخست نمایشگاه دائمی که حدود 20 میلیارد تومان است، اضافه کرد: 6 میلیارد و 750 میلیون تومان عوارضی است که نمایشگاه متعهد به پرداخت آن طبق حکمیت استانداری و استاندار سابق بین شهرداری و نمایشگاه شده و نمایشگاه بیش از این میزان را پرداخت نخواهد کرد و اختلاف شهرداری بر این مسئله است.
محققیان با اشاره به اینکه برای ساخت نمایشگاه دائمی روشن‌دشت هیچ کمکی ازمجموعه‌های شهری نمی‌خواهیم، گفت: تنها موانع را از سر راه ساخت نمایشگاه بردارید در غیر این صورت در جلسه بعدی به صورت شفاف نام کسانی را که موانع ایجاد می‌کنند، می‌برم.

منبع : فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج