English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 در خرداد ماه سال ‌جاری؛
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۵ اردیبهشت ۱۳۸۹
نخستین نمایشگاه تولیدات مناطق آزاد برگزار مى‌شود

معاون برنامه‌ریزى و هماهنگى مرکز امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادى از برگزاری نخستین نمایشگاه تولیدات مناطق آزاد در خرداد ماه سال‌ جارى در تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، سیدمحمودرضا حسینى، با اعلام این خبر افزود: متأسفانه اغلب مردم، مناطق آزاد کشور را مراکزى براى کالاهاى وارداتى مى‌شناسند و از تولیدات این مناطق بى‌اطلاع هستند در صورتى که این مناطق قابلیت‌هاى زیادى در تولید دارند.
وى افزود: در این نمایشگاه امیدواریم با نمایش این تولیدات، مردم و منتقدان را به تولیدى نبودن مناطق آزاد از قابلیت‌هاى این مناطق آشنا کنیم.
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی مرکز امور مناطق آزاد ادامه داد: البته در حاشیه این نمایشگاه همایشى نیز برگزار خواهد شد که از لحاظ تئورى مباحث مربوط به تولیدات مناطق آزاد را مورد بحث و بررسى قرار مى‌دهد.
حسینی همچنین از برگزارى همایش بزرگ فرصت‌هاى سرمایه‌گذارى در مناطق آزاد نیز خبر داد و اظهار داشت: در مهر ماه سال‌ جارى نیز با همکارى سازمان میراث فرهنگى، صنایع دستى و گردشگرى، همایش بزرگى در رابطه با معرفى فرصت‌هاى سرمایه‌گذارى در منطقه آزاد کیش برگزار خواهد شد.
وی در پایان افزود: این همایش بیشتر تلاش دارد که سرمایه‌گذاران داخلى و خارجى را شناسایى کند و با ارائه بسته‌هاى سرمایه‌گذارى، راهکارهایى عملى ارائه کند تا معرفى فرصت‌هاى سرمایه‌گذارى تنها در حد ارائه مقاله و همایشى تئورى نباشد.
انتهای پیام/ز30

منبع : ایسنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج