English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد خبر داد:
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
آغاز به‌کار نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه مشهد از 29 اردیبهشت

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت:‌ نهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه، ابزار و ادوات باغبانی مشهد از 29 اردیبهشت تا دوم خرداد ماه امسال در محل این نمایشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، محمد سیدی شنبه شب در جمع خبرنگاران مجری نمایشگاه گل و گیاه مشهد را شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد با مشارکت معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد عنوان کرد.
وی اظهار داشت: در این نمایشگاه 200 شرکت داخلی از استان‌های تهران، اصفهان، یزد، مازندران، گیلان، زنجان، همدان، مرکزی و خراسان رضوی و 12 نمایندگی شرکت های خارجی از کشورهای هلند، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، استرالیا، کره جنوبی، ژاپن و سوئد در بیش از 500 غرفه به عرضه محصولات خود می‌پردازند.
مدیر انجمن نمایشگاه‌های ایران همچنین از حضور و مشارکت ویژه سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهر لاهور مرکز ایالت پنجاب پاکستان در این نمایشگاه خبر داد.
وی مساحت نمایشگاه را بالغ بر 11 هزار مترمربع در هفت تالار سرپوشیده و 3 هزار مترمربع در فضای باز اعلام کرد و افزود: تعداد مشارکت کنندگان نمایشگاه نهم نسبت به نمایشگاه قبلی، 25 درصد و مساحت آن 2 هزار مترمربع افزایش یافته است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد ادامه داد: شرکت کنندگان در این نمایشگاه در زمینه‌های پرورش انواع گل و گیاه، گیاهان دارویی، نهاده‌های کشاورزی و سم و کود شیمیایی، ماشین‌آلات و ادوات باغبانی و کشاورزی، طراحی و اجرای سیستم‌های آبیاری، تجهیزات آزمایشگاهی، طراحی فضای سبز، چراغ‌های روشنایی پارک‌ها و سازه‌های گلخانه ای حضور می‌یابند.
همچنین مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد نیز در این نشست، با اشاره به اینکه نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه مشهد در حال حاضر به لحاظ کیفی، رتبه نخست کشور را دارا است، از حضور فعال و همکاری نزدیک نهادهایی همچون جهادکشاورزی خراسان رضوی، ادارات فضای سبز شهرداری های مناطق مشهد، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و شهرداری‌های استان خراسان رضوی در برگزاری این نمایشگاه خبر داد.
احمدرضا سلامی برخی از اهداف برگزاری این نمایشگاه را توجه به نقش گل و گیاه در زندگی مردم به ویژه در شهرها، اشاعه فرهنگ احداث، حفظ و نگهداری و گسترش فضای سبز شهری، معرفی و حمایت از تولیدکنندگان بخش خصوصی گل و گیاه و ابزار و ادوات باغبانی، آشنایی با آخرین دستاوردها در این زمینه، آموزش ایجاد فضای سبز در منازل و محل کار به ویژه در حوزه های باغ بام ها و توسعه عمودی فضای سبز شهری توسط کارشناسان به شهروندان را نام برد.
وی همچنین برگزاری 16 کلاس و کارگاه تخصصی با ارائه مدرک معتبر، برگزاری کلاس‌های آموزش مردمی، تشکیل کمیته نرخگذاری اقلام گیاهی در محل نمایشگاه و توزیع بن گل مخصوص خرید اقلام گیاهی را از برنامه‌های جنبی نهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه مشهد عنوان کرد.
سلامی همچنین اعلام کرد: در راستای فرهنگ‌سازی نگهداری و توسعه فضاهای سبز شهری در حاشیه این نمایشگاه در اقدامی نمادین شهروند نمونه علاقمند به احداث و نگهداری فضای سبز انتخاب و گلفروشی‌های مشارکت کننده در زیباسازی سطح شهر مشهد معرفی و از آنان تقدیر خواهد شد.

منبع : فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب