English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 معاون سازمان توسعه تجارت خبر داد:
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۱ خرداد ۱۳۸۹
شروع پرداخت جوایز صادراتی سال 88 با اعتبار 110 میلیارد تومانی

معاون کمک‌های فنی، تجاری و حمایت از صادرات سازمان توسعه تجارت از شروع پرداخت جوایز صادراتی سال 88 با بودجه 110 میلیارد تومانی که در امسال در اختیار این سازمان قرار خواهد گرفت خبر داد.

کیومرث کرمانشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار بازرگانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد پرداخت جوایز صادراتی که قبل از این عنوان کرده بود دیگر بدهی‌ جز برای سال 88 نمانده است، عنوان کرد: پرداخت جوایز صادراتی سال 88 با اعتبار 110 میلیارد تومانی شروع شده است.

وی تصریح کرد: این اعتبار به صورت ماه به ماه در اختیار سازمان توسعه تجارت قرار خواهد گرفت و از آن‌جایی که فرایند صادرات زمان‌بر است، بنابراین هنوز موقع پرداخت وجوه صادرات شش ماهه سال گذشته و امسال نیست، چرا که هنوز اسناد آن‌ها آماده نشده است.

معاون سازمان توسعه تجارت در حالی از اعتبار 110 میلیارد تومانی برای پرداخت جوایز صادراتی به سازمان توسعه تجارت در امسال خبر می‌دهد که پیش از این وی میزان جوایز صادراتی معوقه مربوط به سال گذشته را حدود 250 میلیارد تومان ذکر و اظهار امیدواری کرده بود که این موضوع در متمم بودجه مدنظر قرار بگیرد.

کرمانشاهی همچنین نیاز امسال را هم حدود 200 میلیارد تومان اعلام کرده بود که این ارقام حاکی از آن است که فعلا بودجه‌ای برای سازمان توسعه تجارت در نظر گرفته شده که به اندازه مورد نیاز این سازمان نیست. برای همین هم بود که این معاون سازمان توسعه تجارت از بازنگری در پرداخت جوایز صادراتی خبر داده اما مطرح کرده بود: سعی ما بر این است که تعداد افراد بهره‌مند از جوایز صادراتی کاهش نیابند و دنبال کاهش نیستیم و با توجه به اینکه امسال طرح هدفمند کردن یارانه‌ها را هم خواهیم داشت، به دنبال آن هستیم که از منابع موجود به خصوص در زمان اصلاح متمم این کسری را جبران کنیم.

منبع : ایسنا
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب