English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 برگزاری نمایشگاه استانی رسانه‌های دیجیتالی در اصفهان
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۴ خرداد ۱۳۸۹
نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان اصفهان از دوم خردادماه آغاز شده و تا هشتم خردادماه در باغ موزه‌ هنرهای زیبای اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ابوذر خیاطی - مدیر واحد برگزاری نمایشگاه‌های استانی مرکز فن‌آوری و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی - با بیان این مطلب اظهار کرد: نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان اصفهان که برای نخستین بار در این شهر برگزار می‌شود، دارای پنج بخش اصلی و شش بخش جنبی است.

او ادامه داد: بخش‌های اصلی آن شامل نرم‌افزارهای رایانه‌یی، نرم‌افزارهای تلفن‌ همراه، بازی‌های رایانه‌یی، پایگاه‌های اینترنتی و وبلاگ، شهر دیجیتال و بخش جنبی آن نیز شامل نشست‌های و کارگاه‌های آموزشی، خانواده و رسانه‌های دیجیتال، مسابقه و سرگرمی، نگارگذر فن‌آوری و نوآوری، رسانه دیجیتال در آیینه هنر و معرفی برگزیدگان جشنواره رسانه‌های دیجیتال است.

وی با اشاره به این که 60 درصد فضای نمایشگاه با حال و هوای فرهنگ‌سازی طراحی شده است تصریح کرد: برای رفاه حال بازدیدکنندگان بن‌هایی با تخفیف 30 درصد در نظر گرفته شده و تخفیف اجباری نمایشگاه در غرفه‌های فروش نیز 20 درصد است که مجموعا عرضه محصولات با تخفیف 50 درصدی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرند.

خیاطی با بیان این که برپایی نمایشگاه‌های استانی یکی از طرح‌هایی است که مرکز فن‌آوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در راستای فرهنگ‌سازی و ارائه محصولات پیگیری می‌کند گفت: نمایشگاه اصفهان ششمین نمایشگاه استانی پس از استان‌های قم، کرمانشاه، سمنان، مازندران و فارس است.

منبع : ایسنا
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب