English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 رئیس سازمان بازرگانی استان بوشهر خبر داد:
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۹ خرداد ۱۳۸۹
برگزاری 25 نمایشگاه تخصصی در استان بوشهر

رئیس سازمان بازرگانی استان بوشهر از برگزاری 25 نمایشگاه تخصصی در سال جاری در استان خبر داد.

سیدحسین حسینی محمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: سازمان بازرگانی در نظر دارد از طریق هماهنگی و تعامل با دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی 25 نمایشگاه تخصصی با اولویت صنایع پایین دست نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی‌، بسته‌بندی و فرآوری آبزیان و خرما،‌ مواد غذایی و صنایع وابسته، مواد معدنی و مصالح ساختمانی و همچنین صنایع دریایی‌ و خدمات بندری برگزار کند.
وی تاکید کرد: ساماندهی اسکله کوثر به منظور پهلوگیری شناورهای با تناژ زیر هزار تن در راستای اجرایی کردن مصوبه هیئت وزیران موضوع طرح توسعه بنادر تجاری استان و توسعه اسکله نگین و اسکله صادراتی شهرستان گناوه همچنین پیشنهاد برای تثبیت خوشه فرش و گبه استان از دیگر طرح‌ها و برنامه‌های اولویت‌دار سازمان بازرگانی در سال جاری است که با جدیت دنبال می‌شود.
رئیس سازمان بازرگانی استان بوشهر تصریح کرد: دولت نهم و دهم بیشترین تعامل و هم‌افزایی و همفکری را با اصناف داشته و نمونه عینی آن در واگذاری اختیارات امور‌ صنفی، بازرسی و نظارت به اصناف است و در اواخر اردیبهشت ماه سال جاری فعالیت بازرسی و نظارت بر واحدهای خرده‌فروش به خود اصناف واگذار می‌شود.
حسینی‌محمدی بیان داشت: لایحه قانون نظام صنفی توسط دولت با نظرخواهی از سازمان‌های صنفی و سازمان‌های بازرگانی سراسر کشور تنظیم و برای تصویب به مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.
وی با اشاره به طرح هدفمند کردن یارانه‌ها در کشور عنوان داشت: با همکاری و مشارکت سازمان‌های صنفی و اتخاذ تدابیر و ساز و کارهای لازم فرآیند ذخیره‌سازی 13 قلم کالای اساسی که نقش زیادی در سبد غذایی خانوارها دارند در حد نیاز و به میزان کافی ذخیره‌سازی انجام شده و مشکلی در تامین این اقلام همزمان با اجرای طرح هدفمند‌سازی یارانه‌ها در کشور وجود ندارد.
رئیس سازمان بازرگانی استان بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر نوین‌سازی فعالیت‌های بازرگانی همراه با تحولات جهانی ادامه داد: اصناف هم باید به این سمت و سو حرکت کنند تا زمینه‌های سرعت‌بخشی، بهره‌وری مضاعف و خدمتگزاری مناسب به مشتریان و مردم فراهم شود.
حسینی‌محمدی اظهار داشت: دستیابی به رشد پایدار تولیدات صادرات محور و گسترش هم‌پیوندی با اقتصاد جهانی و منطقه از دیگر اهداف ما است.
وی افزود: برخورداری از بخش خصوصی و تعاونی توانمند در راستای گسترش صادرات و توسعه تجارت استان ضروری است.
رئیس سازمان بازرگانی استان بوشهر رشد و توسعه صادرات کالا و خدمات با ارزش افزوده و فناوری بالا را از برنامه‌های مهم در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی ذکر و خاطرنشان کرد: گسترش همکاری‌های مشترک دولت و تشکل‌های تجاری، تولیدی، صنفی و سازمان‌های مردم نهاد در ارتقای کیفی نظارت و روان‌سازی قوانین و مقررات تجاری و تسهیل در ارائه خدمات بازرگانی از اهداف کلان توسعه تجارت خارجی استان بوشهر است.

منبع : فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب