English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 رئیس سازمان بازرگانی استان سمنان خبر داد:
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۷ خرداد ۱۳۸۹
برگزاری نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی در سمنان‌

 رئیس سازمان بازرگانی استان سمنان از برگزاری نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی و کودک و نوجوان در سمنان در مرداد‌ماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، رسول منصوری عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: موافقت این سازمان برای برگزاری نمایشگاه تخصصی داخلی اسباب‌بازی و کودک و نوجوان در سمنان اعلام شده است.
وی تصریح کرد: این نمایشگاه از 11 تا 15 مرداد‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان سمنان و با رعایت شرایط و ضوابط دستورالعمل‌های برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی وزارت بازرگانی برگزار می‌شود.
منصوری ادامه داد: از مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه در زمان ثبت‌نام، پروانه تولیدی مربوط به تخصص‌های این نمایشگاه دریافت شده و نسخه‌ای از پروانه‌های تولیدی همراه فهرست نهایی مشارکت‌کنندگان حداکثر دو هفته قبل از برگزاری نمایشگاه تحویل این سازمان می‌شود.
وی اضافه کرد: هماهنگی و همکاری کامل با شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان سمنان در راستای برگزاری هر چه مطلوب‌تر و تخصصی‌تر نمایشگاه لازم است.
رئیس سازمان بازرگانی استان سمنان افزود: در هر غرفه، نماینده تام‌الاختیار شرکت و واحد تولیدی مشارکت کننده باید حضور داشته باشد.
منصوری گفت: آخرین دستاوردها و تکنولوژی روز و تخصصی مربوط به کودک و نوجوان و اسباب‌بازی‌های متعارف و تخصصی به معرض نمایش درآمده و تعامل سازنده بین مشارکت‌کنندگان و مجری برقرار می‌شود.
وی افزود: شرکت مجری موظف به هماهنگی قبلی با همه نهادهای ذی‌ربط از جمله نیروی انتظامی، شهرداری، برق، آتش‌نشانی، اورژانس و . . . است.
رئیس سازمان بازرگانی استان سمنان تصریح کرد: در صورت عدم برگزاری به هر دلیل و یا وارد آمدن ضرر و زیان به شرکت‌کنندگان همه تبعات مالی و حقوقی به عهده شرکت مجری است و مرجع صدور مجوز هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال مشارکت‌کنندگان به عهده ندارد.
منصوری گفت: همه خدمات رفاهی و . . . توسط برگزار کننده باید در اختیار مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان قرار گیرد.
وی اظهار داشت: مسئولیت دعوتنامه‌ها و برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه به عهده مجری خواهد بود.
رئیس سازمان بازرگانی استان سمنان افزود: دعوت از متخصصان و دست‌اندرکاران تولید اسباب‌بازی و سایر موارد مشابه مربوط به کودک و نوجوان به عهده آن شرکت بوده و نظرسنجی‌ها از نمایشگاه شامل فرم‌های مربوط به غرفه‌داران، بازدیدکنندگان و متخصصان باید انجام شده و پس از خاتمه نمایشگاه، گزارش نمایشگاه ارائه شود.
منصوری با بیان اینکه بیمه محصولات نمایشگاه به عهده مجری است، گفت: تبلیغات به موقع از جمله نصب پلاکارد، تیزر و پخش از سیمای سمنان و سایر ملزومات تبلیغاتی به عهده مجری گذاشته شده است.

منبع : فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب