English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 در راستای اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۷ دی ۱۳۸۹
تولید انبوه کنتورهای هوشمند برق در کشور آغاز شد

مدیرعامل گروه صنعتی تلوان تجارت از تولید انبوه کنتورهای هوشمند برق در راستای اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها در کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سهراب ذاکری بعد از ظهر امروز در همایش توسعه کسب و کار و بازاریابی با بیان اینکه دانش این فناوری کاملاً بومی و ایرانی است، اظهار داشت: تمام تجهیزات راه‌اندازی خط تولید این کنتور به صورت هوشمند، مدرن و با نرم‌افزارهای الکترونیکی توسط متخصصان ایرانی طراحی و تولید شده است.
وی صادرات این کنتور را از برنامه‌های آینده اعلام کرد و افزود: کشورهای منطقه از راه‌اندازی خط تولید این کنتور توسط مهندسان ایرانی استقبال کرده‌اند.
ذاکری تولید نشانگر مصرف برق را یکی دیگر از دستاوردهای متخصصان ایرانی در راستای مصرف بهینه انرژی و مدیریت مصرف عنوان کرد و گفت: این دستگاه برای اطلاع‌رسانی به مردم درباره چگونگی مدیریت مصرف بسیار موثر است.
مدیرعامل گروه صنعتی تلوان تجارت خاطرنشان کرد: این دستگاه به کنتور برق نصب شده و می‌تواند اطلاعات را از کنتور دریافت کرده و به مصرف کننده ارائه کند.
وی اطلاع مصرف کنندگان از چگونگی میزان مصرف را موجب اصلاح الگوی مصرف و بهینه‌سازی انرژی دانست.
ذاکری با اشاره به نقش صنایع الکترونیک در توسعه کسب و کار در کشور تصریح کرد: صنعت هوشمند توزیع کالا، خدمات و صنعت اندازه‌گیری میزان انرژی مصرفی از جمله موضوع‌های قابل بحث دراین راستا به شمار می‌روند.
مدیرعامل گروه صنعتی تلوان تجارت با بیان اینکه به‌کارگیری این دانش نوین تاثیر مستقیم در کاهش هزینه و صرفه‌جویی در زمان دارد، بیان داشت: متمرکز کردن خدمات پراکنده الکترونیک از دیگر مزایای این صنعت است.
وی با اشاره به کاربرد این صنعت در کنترل مواد غذایی و بهداشت، خدمات پس از فروش، طراحی، تبلیغات و بسته‌بندی محصولات افزود: این امر موجب اشتغالزایی در حوزه تولید و خدمات می‌شود.
ذاکری تکنولوژی این صنعت را در خدمت ایران دانست و تصریح کرد: با برنامه‌ریزی صحیح می‌توانیم در صادرات این فناوری سهیم باشیم.
وی فرهنگ‌سازی در راستای توسعه این فناوری در کشور را ضروری برشمرد و گفت: افزایش ظرفیت‌ها و گسترش آن در سطح کلان نیز یکی دیگر از موارد ضروری به شمار می‌رود.
ذاکری با بیان اینکه این امر به عنوان یک موضوع ملی همکاری تمام نهادها را می‌طلبد، خاطرنشان کرد: با توجه به هدفمند کردن یارانه‌ها این طرح تاثیر چشمگیری در کاهش مصرف انرژی بر عهده دارد.
منبع : فارس
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب