English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 در بخش صنعت و معدن؛
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۵ تیر ۱۳۹۰
14هزار شغل جدید در مازندران ایجاد می‌شود

رئیس سازمان صنایع و معادن استان مازندران گفت: بر اساس وعده رئیس‌جمهور در ایجاد اشتغال در کشور 14هزار شغل جدید در بخش صنعت و معدن مازندران ایجاد می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، مرتضی هاشم‌پور در آیین افتتاح طرح‌های تولیدی و صنعتی روز صنعت و معدن در شهرک صنعتی امامزاده عبدالله(ع) آمل با اشاره به اینکه رئیس ‌جمهور وعده ایجاد 2.5 میلیون شغل در سال‌ جاری را تعهد کرده است، اظهار داشت: بیش از 100هزار شغل در این بخش در مازندران ایجاد می‌شود.
وی با بیان اینکه اشتغال 14هزار نفر در بخش صنعت و معدن در سال جاری براساس این برنامه تعیین شده است، یادآور شد: این اشتغال در شهرکهای صنعتی و بخش صنایع مازندران در نظر گرفته شده است.
هاشم‌پور با اعلام اینکه بانک‌ها باید در این تعهد یاریگر بخش صنعت باشند، تصریح کرد: حفظ اشتغال از سوی دیگر نیز در برنامه‌های دولت قرار دارد.
رئیس سازمان صنایع و معادن استان مازندران با اشاره به اینکه ایجاد و حفظ اشتغال به جزء تزریق منابع مالی بانکی به تولید و اشتغال میسر نمی‌شود، گفت: مشارکت بانک‌ها در این بخش باید بیش از پیش افزایش یابد.
رئیس سازمان صنایع و معادن استان مازندران با بیان اینکه براساس سیاست‌های دولت بخش مهمی از یارانه‌ها به سمت تولید سرازیر می‌شود، ادامه داد: بانک‌ها با این منابع باید به دنبال رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی باشند.
وی با تاکید بر اینکه بنگاه‌های اقتصادی باید در فضای روز برای توسعه و چالاک بودن خود را به ابزارهای روز مجهز کنند، افزود: واحدهای صنعتی و تولیدی باید هزینه تمام شده خود را کاهش دهند چون بیشتر کمک‌های دولتی پس از هدفمندسازی یارانه‌ها معطوف به بازسازی و نوسازی صنایع است.
هاشم‌پور در پایان با اشاره به اینکه دیگر دوره آن گذشته که واحدها به راحتی از انرژی ارزان‌قیمت استفاده کنند، گفت: دولت سیاستی را در پیش گرفته تا اقتصاد و تولید ایران بتواند با اقتصاد جهانی برابری کند.

منبع : فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب