English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 توافقنامه عضویت رایگان در ParsTradeShow

1- شرایط پذیرش

1-1)  به سرویس رایگان پارس ترید شو خوش آمدید. مواردی که در زیر به آن اشاره می شود از این به بعد شرایط و چگونگی استفاده ازسرویس رایگان پارس ترید شو بین شما و شرکت صاحب امتیاز پارس ترید شو می باشد. استفاده از سرویس ها نشان دهنده این است که شما شرایطی که در زیر به آن اشاره می شود را پذیرفته اید. درصورت عدم پذیرش کلیه شرایط مندرج، لطفا از سرویسها استفاده نکنید. با کامل کردن مراحل ثبت نام و ارسال آن، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه نشان داده اید.

1-2) پارس ترید شو در هرزمانی مجاز به اصلاح مفاد این توافقنامه بوده و ارسال توافقنامه جدید و در اختیار عموم قراردادن آن، به معنی قابل اجرا بودن آن می باشد.

2- سرویسها و خدمات

2-1) سرویسهای معرفی شده، بدون دریافت هزینه برای مدت زمان نامشخصی ارائه خواهد شد و این خدمات شامل موارد زیر می باشد ( که این موارد با صلاحدید پارس ترید شو، ممکن است با اهداف نگهداری و بروزرسانی و رفع عیوب برنامه ریزی شده و برنامه ریزی نشده، اضافه شده و یا اصلاح و بهبود یابد).

          الف) مشخصات شرکت - به هر عضو این امکان را می دهد که اطلاعات اولیه درباره کسب و کار خود را نمایش دهد و ویرایش کند. مانند سال و مکان تاسیس شرکت، تخمین و برآورد فروش سالیانه، تعداد کارکنان، محصولات و خدمات عرضه شده و غیره.

          ب) محصولات - به هر عضو این امکان را می دهد که شرح، خصوصیات، عکس و سایر مشخصات قابل تعریف برای حداکثر 5 محصول از محصولات خود را معرفی نموده و نمایش دهد.

2-2) پارس ترید شو ممکن است در هر زمانی تنها به صلاحدید خود همه و یا قسمتی از موارد استفاده از عضویت رایگان را که در بالا به آن اشاره شد محدود کند. پارس ترید شو هر زمان به صلاح دید خود می تواند برای سرویسهایی که ارائه می دهد هزینه ای اختصاص دهد.

2-3) جزئیات مربوط به اطلاعات تماس مانند شماره تلفن، فکس و آدرس محل کسب و کار که بر روی سایت ارسال شده است، در جستجوها در دسترس بازدیدکنندگان قرار نخواهد گرفت.
 
2-4) پارس ترید شو یک نام کاربری و کلمه عبور (که در حین ثبت نام باید توسط اعضاء انتخاب شود) صادر می کند و هر یک از اعضاء بواسطه نوع عضویتشان حق دسترسی به سرویسهای مشخصی را دارند. هر عضو باید به تنهایی عهده دار محرمانه نگه داشتن نام کاربری و کلمه عبور خود و تمام فعالیتهایی که تحت این نام کاربری اتفاق می افتد باشد. نام کاربری و کلمه عبور معرف یک حساب فردی هستند و هیچ یک از اعضاء نباید استفاده از حساب خود (نام کاربری و کلمه عبور) را با کسانی که در خارج از نهاد شغلی او هستند به اشتراک بگذارد و یا واگذار کند. هر یک از اعضاء تایید می کنند که به اشتراک گذاشتن نام کاربری و کلمه عبور به اشخاص دیگر و یا اجازه دادن به چندین کاربر در خارج از نهاد شغلی، برای استفاده از این حساب (استفاده جمعی) سبب صدمات جبران ناپذیری به پارس ترید شو خواهد شد و هر یک از اعضاء به خاطر ضرر و زیانی که ایجاد کرده اند، ملزم به پرداخت خسارت خواهند بود.

3- مسوولیت اعضاء

3-1) هر عضو بدین وسیله موافقت و تضمین خود را نسبت به تهیه اطلاعات صحیح و دقیق درمورد خود و شرکت خود که در پارس ترید شو لازم است و بروز رسانی و تصحیح فوری اطلاعات ، به طوری که همواره اطلاعات بروز از شرکت و خود فرد در پارس ترید شو، وجود داشته باشد، اعلام می دارد. هر عضو با پذیرش این توافقنامه مجوز غیر قابل فسخی مبنی بر استفاده و نمایش کلیه اطلاعات ارسال شده توسط خود ، در اختیار پارس ترید شو قرار خواهد داد و پارس ترید شو حق چاپ، نشر و استفاده از تمامی این اطلاعات را در هر رسانه ای که امروز شناخته شده و یا ناشناخته است را دارا می باشد.

3-2) هر عضو بدین وسیله موافقت خود را اعلام میدارد که نیازی نیست که پارس ترید شو به طور دائمی و فعالانه نسبت به پیامها و سایر اطلاعات ایجاد شده و قابل دسترس از طریق سایت نظارت و کنترل داشته باشد. پارس ترید شو هیچگونه بازبینی، تصحیح و تایید و کنترلی نسبت به اطلاعات ایجاد شده توسط هیچ یک از اعضاء ، نخواهد داشت. هر عضو به تنهایی مسوول اطلاعات ارسال شده توسط خود بوده و بطور قانونی موظف به پاسخگویی نسبت به این اطلاعات می باشد.

4- معاملات بین تهیه کنندگان و خریداران

4-1) بواسطه این سایت، پارس ترید شو یک بستر مبتنی بر وب و الکترونیکی را برای مبادله اطلاعات بین خریداران و ارائه کنندگان محصولات و خدمات ارائه می نماید. پارس ترید شو نماینده خریداران و ارائه کنندگان محصولات در معاملات نیست و هیچ نفعی از یک معامله نمی برد، در نتیجه پارس ترید شو در برابر کیفیت، سلامت، مشروعیت و یا قابلیت محصولات و خدماتی که برای فروش روی سایت عرضه می شود و یا مشروعیت ارائه کنندگان محصولات و یا خریداران، مسوولیتی به عهده نخواهد داشت.

4-2) با توجه به این که محیط ارائه شده، یک محیط معامله مجازی است و کاربران ممکن است در معرفی خود و خدمات خود ظاهر سازی نمایند، لذا معامله دراین محیط دارای ریسک خواهد بود. پارس ترید شو، اطلاعات ارسال شده توسط اعضاء هنگام ثبت نام را بررسی کرده و در صورت مشاهده هرگونه تناقض یا مشکل ، این اطلاعات در اختیار بازدیدکنندگان قرارداده نخواهد شد. با توجه به این که تایید اطلاعات کاربران روی اینترنت کاری بسیار مشکل است، پارس ترید شو هویت هیچ یک از اعضای سایت (شامل اعضای ویژه سایت نیز میشود) را تایید نمی کند. توصیه ما به شما این است که، قبل از اقدام به معامله فیزیکی ارزیابی نمایید که با چه کسی در حال معامله هستید.

5- سلب مسوولیت

5-1) پارس ترید شو هیچ ضمانت یا مسوولیتی در قبال اعتبار، درستی، کیفیت، تداوم، تمامیت اطلاعاتی که در سایت وجود دارد و یا از طریق سایت ارسال میشود، برعهده ندارد.

5-2) پارس ترید شو هیچ مسوولیتی نسبت به زیانهای مستقیم، غیر مستقیم، جزایی، اتفاقی، مهم و حتی زیانهای منجر به خسارات مالی و یا ازدست دادن اطلاعات، ناشی از موارد زیر به عهده نخواهد داشت :

   - استفاده یا عدم توانایی در استفاده صحیح از سایت
   - هرگونه کاستی و نقص در کالاها، نمونه ها، اطلاعات و خدمات خریداری شده یا بدست آمده از یکی از اعضاء از طریق سایت
   - مطالب ارائه شده توسط هر یک از اعضای سایت

6- عمومی

6-1) این توافقنامه، کل مفاد مورد توافق پارس ترید شو و اعضاء در رابطه با دستیابی و استفاده از سایت بوده که جانشین کلیه مطالب شفاهی و کتبی ذکر شده در این مورد خواهد بود.

6-2) پارس ترید شو و اعضای آن پیمانکارانی مستقل هستند و این توافقنامه هیچگونه حق نمایندگی، شراکت، رابطه کارمند - کارفرما یا موارد مشابه را برای هیچیک بوجود نمی آورد.

6-3) پارس ترید شو، حق دخل و تصرف کامل در این توافقنامه و سایر توافقنامه های موجود در سایت را در اختیار دارد.