English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 آرشیو اخبار » خارجی
 

 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری

 

۲۳ بهمن ۱۳۸۴
جایزه ویژه نمایشگاه دموتکس آلمان به یک ایرانی تعلق گرفت
جايزه ويژه نمايشگاه دموتكس آلمان به يك ايراني تعلق گرفت جایزه ویژه نمایشگاه دموتکس آلمان برای بهترین تولیدکننده محصولات نوآورانه سنتی در زمینه فرش دستباف به "رضی میری" از ایران تعلق گرفت.
 
۲۲ بهمن ۱۳۸۴
یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات در عربستان برگزار می‌شود
يازدهمين نمايشگاه بين‌المللي مخابرات در عربستان برگزار مي‌شود یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات و فن‌آوری اطلاعات از فردا (یکشنبه) به مدت پنج روز در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی ریاض پایتخت عربستان برگزار خواهد شد.
 
۲۱ بهمن ۱۳۸۴
نمایشگاه بین‌المللی آموزش و پرورش خلیج فارس در دبی برگزار می‌شود
نمايشگاه بين‌المللي آموزش و پرورش خليج فارس در دبي برگزار مي‌شود مرکز نمایشگاه بین‌المللی دبی از 12 تا 14 آوریل (23 - 21 اسفند ماه)، میزبان هجدهمین نمایشگاه آموزش و پرورش خلیج فارس (جتکس) خواهد بود.
 
۱۱ بهمن ۱۳۸۴
بیش از 200 هزار نفر از نمایشگاه بین‌المللی گردشگری اسپانیا دیدن کردند
بيش از 200 هزار نفر از نمايشگاه بين‌المللي گردشگري اسپانيا ديدن كردند بیش از 205 هزار نفر از بیست وششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری اسپانیا موسوم به فیتور در مادرید دیدن کردند.
 
۱۰ بهمن ۱۳۸۴
بزرگترین مجتمع نمایشگاهی تاجیکستان توسط یک شرکت ایرانی ساخته می‌شود
بزرگترين مجتمع نمايشگاهي تاجيكستان توسط يك شركت ايراني ساخته مي‌شودرئیس اتاق بازرگانی تاجیکستان اعلام کرد: بزرگترین مجتمع نمایشگاهی تاجیکستان توسط یک شرکت ایرانی درزمینی به مساحت 10 هزار متر مربع درشهر دوشنبه پایتخت این کشورساخته می‌شود.
 
۰۹ بهمن ۱۳۸۴
دهها نفر بر اثر ریزش سقف ساختمان یک نمایشگاه در لهستان کشته شدند
دهها نفر بر اثر ريزش سقف ساختمان يك نمايشگاه در لهستان كشته شدندبراساس برآورد اولیه مقامات لهستان، احتمالا دهها نفر بر اثر ریزش سقف ساختمان یک نمایشگاه در این کشور کشته شده‌اند.
 
۰۹ بهمن ۱۳۸۴
رییس اتاق بازرگانی ‌ایران از سرمایه ‌گذاری یکطرفه با امارات ابراز نگرانی کرد
رييس اتاق بازرگاني ‌ايران از سرمايه ‌گذاري يكطرفه با امارات ابراز نگراني كرد علی نقی خاموشی رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران از جریان یک طرفه سرمایه‌گذاری میان ایران و امارات ابراز نگرانی کرد.
 
۰۷ بهمن ۱۳۸۴
نمایشگاه و همایش امنیت همگانی در خلیج فارس در دبی برگزار می‌شود
نمايشگاه و همايش امنيت همگاني در خليج فارس در دبي برگزار مي‌شود نمایشگاه و همایش بازرگانی "اینترسک 2006" با موضوع امنیت همگانی در خلیج فارس از یکشنبه آینده در دبی برگزار می‌شود.
 
۰۵ بهمن ۱۳۸۴
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور در اسپانیا درهایش را گشود
نمايشگاه بين‌المللي گردشگري فيتور در اسپانيا درهايش را گشود بیست وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری اسپانیاموسوم‌به "فیتور" با حضور 873 شرکت‌کننده از 170 کشور جهان توسط "خوان کارلوس" پادشاه اسپانیا در مادرید درهای خود را به روی متخصصان، نمایندگان بخشهای خصوصی و دولتی گردشگری و خبرنگاران رسانه‌ها گشود.
 
۰۲ بهمن ۱۳۸۴
وزارت علوم «نمایشگاه بین‌المللی ابداعات و اختراعات ژنو 2005» را فاقد اعتبار علمی اعلام کرد
وزارت علوم «نمايشگاه بين‌المللي ابداعات و اختراعات ژنو 2005» را فاقد اعتبار علمي اعلام كرددر پی تماس‌های مکرر و شکایت تعداد زیادی از نخبگان کشور از برخی نمایشگاههای بین‌المللی اختراعات یا کنفرانسهای علمی تجلیل از مخترعان و مبتکران که در خارج از کشور برگزار می‌شود، سازمان ملی جوانان اطلاعیه‌ای صادر کرد.
 
۳۰ دی ۱۳۸۴
ایران در نخستین نمایشگاه تکنولوژی کشاورزی درتاجیکستان شرکت می‌کند
ايران در نخستين نمايشگاه تكنولوژي كشاورزي درتاجيكستان شركت مي‌كندمعاون وزیر کشاورزی تاجیکستان گفت: دستاوردهای ایران در صنعت و فناوری کشاورزی در نمایشگاه بین‌المللی تکنولوژی کشاورزی که ماه آینده در تاجیکستان برگزار می‌شود، به نمایش درمی‌آید.
 
۳۰ دی ۱۳۸۴
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور هفته آینده در اسپانیا گشایش می‌یابد
نمايشگاه بين‌المللي گردشگري فيتور هفته آينده در اسپانيا گشايش مي‌يابدبیست وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری اسپانیا موسوم به "فیتور" با حضور 873 شرکت‌کننده از 170 کشور جهان چهارشنبه آینده در مادرید پایتخت اسپانیا کار خود را آغاز می‌کند.
 
۲۸ دی ۱۳۸۴
مسافرت خارجیان به ژاپن به بالاترین سطح رسید
مسافرت خارجيان به ژاپن به بالاترين سطح رسيدآمارهای منتشر شده نشان می‌دهد که در سال گذشته 2005 میلادی بیش از شش میلیون و 730 هزار مسافر خارجی از ژاپن دیدار کرده‌اند که در بالاترین سطح تاکنون قرار دارد.
 
۲۷ دی ۱۳۸۴
ارزش پیمان‌های منعقده در نمایشگاه خودرو هند به بیش از 150 میلیون دلار رسید
ارزش پيمان‌هاي منعقده در نمايشگاه خودرو هند به بيش از 150 ميليون دلار رسيددر آخرین روز از هشتمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو هند منابع مطلع، اعلام کردند که ارزش پیمان‌های تجاری منعقده در مدت این نمایشگاه، از 150 میلیون دلار فراتر رفت.
 
۲۶ دی ۱۳۸۴
سفیر چین: چین در آینده به بزرگترین شریک تجاری ایران تبدیل می‌شود
سفير چين: چين در آينده به بزرگترين شريك تجاري ايران تبديل مي‌شودسفیر چین در ایران اعلام کرد: حجم مبادلات تجاری ایران و چین به بیش از 10میلیارد دلار رسیده و چین در آینده به بزرگترین شریک تجاری ایران تبدیل خواهد شد.
 
۲۵ دی ۱۳۸۴
همایش بررسی فرصتهای تجاری ایران در الجزایر برگزار می‌شود
همايش بررسي فرصتهاي تجاري ايران در الجزاير برگزار مي‌شودهمایش بررسی فرصتهای تجاری ایران در الجزایر عصر روز یکشنبه با حضور نمایندگان بخشهای دولتی و خصوصی ایران و الجزایر در محل اتاق ایران برگزار شد.
 
۲۲ دی ۱۳۸۴
ایران در نمایشگاه انرژی ابوظبی شرکت می‌کند
ايران در نمايشگاه انرژي ابوظبي شركت مي‌كندجمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه و همایش ‌انرژی خاورمیانه که ‌از دهم بهمن در ابوظبی پایتخت امارات به مدت پنج روز برگزار می‌شود شرکت می‌کند.
 
۱۸ دی ۱۳۸۴
برای چهارمین سال متوالی ایران در نمایشگاه سبیت شرکت می‌کند
براي چهارمين سال متوالي ايران در نمايشگاه سبيت شركت مي‌كندبرای چهارمین سال متوالی شرکت‌های ایرانی در بزرگترین نمایشگاه ICT(فناوری اطلاعات و ارتباطات) جهان سبیت 2006 محصولات خود را عرضه می‌کنند.
 
۱۷ دی ۱۳۸۴
برگزاری نمایشگاه الکترونیک در آمریکا
برگزاري نمايشگاه الكترونيك در آمريكانمایشگاه بزرگ بین‌المللی لوازم الکترونیکی (سی.ای.اس) با تازه‌ترین ابزارها و تجهیزات الکترونیک و فن‌آوریهای تازه، در شهر لاس وگاس آمریکا گشایش یافت.
 
۱۴ دی ۱۳۸۴
مناسبات اقتصادی سوریه و ایران در سال 2005
مناسبات اقتصادي سوريه و ايران در سال 2005 همکاری‌های اقتصادی ایران و سوریه در سال 2005 از روند مطلوبی برخوردار بود.
 
۱۴ دی ۱۳۸۴
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری اسپانیا پنجم بهمن گشایش می‌یابد
نمايشگاه بين‌المللي گردشگري اسپانيا پنجم بهمن گشايش مي‌يابدبیست وششمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری اسپانیا موسوم به "فیتور" روز پنجم بهمن‌ماه با شرکت 171 کشور جهان در مادرید گشایش می‌یابد.
 
۱۴ دی ۱۳۸۴
نمایشگاه پیشرفته‌ترین ربات‌های جهان در «تایپه» برگزار شد
نمايشگاه پيشرفته‌ترين ربات‌هاي جهان در «تايپه» برگزار شد نمایشگاهی جالب از پیشرفته‌ترین ربات‌های جهان در «تایپه» بر پا شده است.
 
۰۹ دی ۱۳۸۴
یک مقام اقتصادی لبنان خواستار افزایش صادرات کالاهای ایرانی به کشورش شد
يك مقام اقتصادي لبنان خواستار افزايش صادرات كالاهاي ايراني به كشورش شدندیم عاصی رییس جمعیت بازرگانان بیروت با اشاره‌به روابط خوب جمهوری اسلامی ایران و لبنان ، خواستار افزایش صادرات کالاهای ایرانی به کشورش شد.
 
۰۷ دی ۱۳۸۴
جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه " دموتکس" آلمان شرکت می‌کند
جمهوري اسلامي ايران در نمايشگاه نمایشگاه بین‌المللی فرش و کفپوش " دموتکس " از 24 دی ماه 84 (14ژانویه 2006) به مدت چهار روز در شهر "هانوور " برگزار می‌شود.
 
۰۴ دی ۱۳۸۴
مدیرعامل شرکت بین‌المللی جشنواره‌ها: دولت در برپایی غرفه فرش ایرانی در آلمان کمک نکرد
مديرعامل شركت بين‌المللي جشنواره‌ها: دولت در برپايي غرفه فرش ايراني در آلمان كمك نكرد دومین جشنواره و نمایشگاه فرش‌های نفیس ایرانی هفتم دی ماه سال جاری در موزه هنرهای زیبای تهران گشایش و به مدت یک هفته برپا می‌شود.
 
۰۴ دی ۱۳۸۴
نمایشگاه عکس کره در نپال راه‌اندازی شد
نمايشگاه عكس كره در نپال راه‌اندازي شد وزیر فرهنگ، گردشگری و نیروی هوایی شهری کره، یک نمایشگاه عکاسی سه روزه را در گالری هنر سیدهارتا واقع در شهر کاتماندو در نپال افتتاح کرد.
 
۰۲ دی ۱۳۸۴
نمایشگاه تخصصی فناوری‌ها و محصولات چین در تهران برگزار می‌شود
نمايشگاه تخصصي فناوري‌ها و محصولات چين در تهران برگزار مي‌شودمدیرکل سازمان توسعه تجارت چین، گفت: نمایشگاه تخصصی 2006 چین شهریور ماه سال ،85 در محل نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
 
۳۰ آذر ۱۳۸۴
نمایشگاه فرش دموتکس 2006 از تاریخ 24 الی 27 دی ماه 1384 (14تا17 ژانویه 2006) در هانور آلمان
نمايشگاه فرش دموتکس 2006 از تاريخ 24 الي 27 دي ماه 1384 (14تا17 ژانويه 2006) در هانور آلماننمایشگاه دموتکس آلمان همه ساله در ماه ژانویه در اولین ماه سال جدید در شهر هانور آلمان برگزار می گردد.
 
۲۹ آذر ۱۳۸۴
ایرانی ها در ترکیه 300 دلار بیشتر از گردشگران اروپایی خرج می کنند
ايراني ها در تركيه 300 دلار بيشتر از گردشگران اروپايي خرج مي كنندمدیر توریسم ولایت آنتالیا هم معتقد است که ایران برای تحقق برنامه‌های توریستی و رشد این صنعت باید تبلیغات مدونی را سازماندهی کرده و در نمایشگاه‌های بین‌المللی جهانگردی حضور یابد.
 
۲۶ آذر ۱۳۸۴
از فردا، نمایشگاه و همایش بین‌المللی بررسی چشم‌اندازهای سرمایه گذاری در ریاض برگزار می‌شود
از فردا، نمايشگاه و همايش بين‌المللي بررسي چشم‌اندازهاي سرمايه گذاري در رياض برگزار مي‌شودنمایشگاه بین‌المللی چشم‌اندازهای سرمایه‌گذاری 27 و 29 آذر در ریاض، پایتخت عربستان برگزار می‌شود.
 
           
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب