English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 با همکاری مرکز تحقیقاتIT دانشگاه شریف ومرکز تحقیقات مخابرات ایران، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف برگزارشد
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۳۰ آذر ۱۳۸۴
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف با همکاری مرکز تحقیقات فناوری اطلاعات دانشگاه شریف و مرکز تحقیقات مخابرات ایران برگزار شد.

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات ایسنا در این نمایشگاه محصولات نرم افزاری دانشگاه شریف به نمایش گذاشته شد همچنین به معرفی مرکز ICT پیشرفته‌ی دانشگاه شریف و پروژه‌های در دست اجرای این مرکز پرداخته شد. دکتر خوانساری با اشاره به تاریخچه‌ی سه ساله‌ی مرکز تحقیقات پیشرفته‌ی شریف اظهار داشت : اوایل سال 81 از طرف سازمان گسترش به این مرکز 78 میلیون تومان داده شد و سعی دارد به عنوان مرکز بین المللی در حوزه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح باشد . مسؤول پروژه‌ی نرم افزار متن باز مرکز تحقیقات پیشرفته‌ی شریف ادامه داد: ماموریت‌های این مرکز در راستای تحقیقات در لبه‌ی تکنولوژی است تحقیقاتی نو برای تولید علم ، تولید فناوری بومی‌سازی و بهینه سازی درکنار انجام مشاوره‌ها و آموزش در حوزه‌ی خاص تکنولوژی نوین اهدافی است که این مرکز به عنوان یک نهاد تجاری با مراکز مختلف ارتباطات بین المللی برقرار می‌کند. خوانساری افزود: به زیر مجموعه‌ی مرکز تحقیقات شریف بودجه‌ی بیش از سه میلیون تخصیص داده نشده و اغلب به صورت خودگردان کار‌های تحقیقاتی را انجام می‌دهند تا فعالیت‌هایی را به مرحله‌ی اقتصادی برسانند و در اختیار شرکت‌ها قرار داده تا به مرحله تجاری دست پیدا کند. وی60 درصد کارهای مرکز تحقیقات پیشرفته شریف را تولید دانش دانست و خاطر نشان کرد:20 درصد مربوط به تکنولوژی و10 درصد آموزش و 10 درصد به مشاوره اختصاص داده شده است . پنج پروژه‌ی در دست اجرای این مرکز شامل مالتی‌مدیا که توسط پروفسور قنبری، هدایت می‌شود سولوشن، توسط دکتر انواری ، e_learning توسط دکتر طلایی ، software توسط دکتر خوانساری و بایو_IT توسط دکتر فروتن می‌باشد. در ادامه «دانشمند» مسوول پروژه‌ی e_learning و دانشستان پیام نور به معرفی این سرویس پرداخت و از آن به عنوان پورتالی برای ارایه سرویس با داشتن مدیریت محتوا یاد کرد . وی مهم‌ترین قسمت این سرویس را content management آن دانست و اظهار داشت: مدیریت محتوا در این سرویس به کاربر قابلیت ارایه‌ی محیط سفارشی را می‌دهد ‌، در قسمت مدیریت کاربری نیز کاربران را با نقش‌های مختلف به سیستم وصل می‌کنند و هر کاربر سرویس متفاوتی ارایه می‌دهد . در پایان یکی از محققان پروژه‌ی آزمایشگاه تحقیقات رسانه‌های دیجیتالی به معرفی این پروژه پرداخت.
منبع : ایسنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب