English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور هفته آینده در اسپانیا گشایش می‌یابد
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۳۰ دی ۱۳۸۴
بیست وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری اسپانیا موسوم به "فیتور" با حضور 873 شرکت‌کننده از 170 کشور جهان چهارشنبه آینده در مادرید پایتخت اسپانیا کار خود را آغاز می‌کند.

مرکز نمایشگاهی مادرید، "ایفما" اعلام کرد: بیش از 12 هزار شرکت و موسسه گردشگری به مدت پنج روز در فضایی با وسعت 87 هزار مترمربع آخرین دستاوردهای این صنعت را به متخصصان و دوستداران سفر و گردشگری در جهان عرضه خواهند کرد.

"فیتور"که از بزرگترین نمایشگاههای سالانه گردشگری جهان به شمار می‌رود، با حضور "خوان کارلوس" پادشاه اسپانیا بطور رسمی گشایش خواهد یافت.

ایران، بر خلاف دوره‌های گذشته در این نمایشگاه حضور رسمی ندارد، اما دو شرکت گردشگری "ایرانسرا" و هواپیمایی "ایران ایر" که در مادرید فعالیت دارند، به نمایندگی از کشور، در فیتور حضور خواهند یافت تا جاذبه‌های گردشگری ایران را به جهانیان عرضه کنند.

به گفته مسوولان برگزارکننده فیتور، در این دوره 43 درصد از شرکت کنندگان را کشورهای غیراسپانیایی تشکیل می‌دهند و 15 کشور برای اولین بار در آن حضور یافته‌اند.

قاره اروپا امسال 29 درصد، قاره آمریکا 22 درصد، آسیا 18 درصد، خاورمیانه و شمال آفریقا 13 درصد، آفریقا 9 درصد و هتل‌های بین‌المللی 9درصد از فضای شرکت‌کنندگان خارجی فیتور را در بر خواهند گرفت.

حضور آسیا در فیتور امسال بیش از 22 درصد نسبت به سالهای گذشته افزایش یافته و در این میان، کشورهای هند، ویتنام،قزاقستان، چین و ژاپن با گسترش حضور خود، فضای این بخش از جهان را 18 درصد نسبت به قبل افزایش داده‌اند.

به گفته مسوولان ایفما، طی روزهای برگزاری نمایشگاه فیتور، کشورهای اتریش، آلمان و جمهوری چک، دویست و پنجاهمین سالگرد تولد "موتزارت" نابغه موسیقی جهان را گرامی می‌دارند.

کشور آلمان نیز که بانی برگزاری جام جهانی فوتبال در سال 2006 میلادی است، غرفه ویژه‌ای را به معرفی این جام و امکانات و برنامه‌های خود برای پذیرایی از تماشاگران مسابقات اختصاص داده است.

سوریه نیز که "ایفما" آن را "کشوری برای عاشقان معماری" توصیف کرده است، غرفه‌ای ویژه به نمایش خواهد گذاشت.

اسپانیا قصد دارد در فیتور برنامه ویژه‌ای را نیز به معرفی نمایشگاه بین‌المللی "اکسپو2008"اختصاص دهد.منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج