English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نگاهی به نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک و رایانه در مشهد
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۶ بهمن ۱۳۸۴
هشتمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک،رایانه،اتوماسیون‌صنعتی و ارتباطات و ششمین نمایشگاه ماشینهای اداری از دوشنبه هفته جاری برای مدت چهار روز در مشهد برپا شد.

برخی غرفه‌دار در گفتگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی دیدگاههای خود را در زمینه برگزاری اینگونه نمایشگاهها تشریح کردند.

مدیرعامل شرکت ارتباطات فراگستر شرق در این خصوص گفت: در ارتباط با فناوری اطلاعات نه خیلی عقب و نه خیلی جلو هستیم اما حضور پرشور متخصصان در نمایشگاه نشانگر توجه ویژه ایران به این بحث است.

مهندس حسین نیک بین افزود: در عین حال با توجه به فشارهایی که از سوی آمریکا به جمهوری اسلامی وارد می‌شود اگر حرکتمان را کند کنیم لطمات جبران ناپذیری به ما وارد خواهد شد.

وی گفت: تنها امید کشورهای جهان سوم برای رسیدن به مرز صنعتی شدن تحول در زمینه فناوری اطلاعات است و یکی از راههای پیشرفت در این امر توسعه مراکز تحقیقاتی مرتبط و حمایت از نخبگان کشور در همین زمینه است.

مسوول غرفه توزیع و پشتیبانی محصولات ویدئو کنفرانس هم گفت: در ایران با دو گروه کسانی که راجع به فناوری ارتباطات و اطلاعات(ICT)هیچگونه اطلاعاتی ندارند و کسانی که از حد متوسط اطلاعاتشان بالاتر است مواجهیم و برپایی این نوع نمایشگاهها باعث می‌شود از تعداد افراد دسته نخست کاسته شود.

داریوش طاهری افزود: اگر برپایی چنین نمایشگاههایی بر اساس یک نظام علمی و در نظر گرفتن رفاه حال غرفه‌داران برنامه‌ریزی شود زمینه‌های حضور پر رنگ متخصصان را فراهم می‌کند.

سعید جلالی مسوول غرفه شرکت آبرنگ هم گفت: سرما و مصادف شدن زمان امتحانات دانشجویان با زمان برگزاری نمایشگاه از نکاتی بوده که اگر به آن توجه می‌شد با استقبال‌کننده بیشتری مواجه می‌شدیم.

مسوول غرفه شرکت فاراتل هم گفت: دفتر نمایشگاه بااینکه پول زیادی از ما گرفته اما حتی یکبار هم برای این نمایشگاه در سیمای استانی آگهی تبلیغاتی پخش نکرد.

مهندس بهزاد بهبودی افزود: در عین حال زمان برگزاری نمایشگاه بسیار خوب است زیرا در سالهای قبل از صبح تا ساعت هفت شب بود در حالی که امسال فقط عصرها و آن هم تا ساعت 10 شب می‌باشد و این به مردم فرصت می‌دهد در زمان بهتر از نمایشگاه بازدید کنند.

مسوول غرفه شرکت افق هم گفت: کار ما تولید فکر و اندیشه است در حالی که در این سالن به دلیل همجواری با غرفه‌های فروش سی.دی انیمیشن و بازیهای رایانه‌ای پرستیژ کار ما پایین آمده است.

مهندس مهدی صابری افزود: شایسته بود مسوولان نمایشگاه غرفه‌های فروش وسایل سرگرمی را از غرفه‌های فناوری اطلاعات تفکیک می‌کردند.

در این نمایشگاه 100 شرکت ایرانی و نمایندگیهای شرکتهای خارجی محصولات و آخرین دستاوردهای خود را در 200 غرفه به نمایش و فروش گذاشتند.

این نمایشگاه را سازمان نظام صنفی رایانه‌ای خراسان رضوی ساماندهی کرده است.

منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج