English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 علی‌آبادی : باید در تولید لوازم و تجهیزات ورزشی خودکفا شویم
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۹ بهمن ۱۳۸۴
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان تربیت بدنی گفت: باید شرایطی را فراهم کرد تا در تهیه و تولید تجهیزات و لوازم ورزشی به خودکفایی برسیم.

به گزارش روز شنبه ستاد خبری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش، تجهیزات و لوازم ورزشی مهندس "محمد علی‌آبادی" با بیان این مطلب گفت: در بخش تجهیزات و لوازم ورزشی نسبت به گذشته پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته‌ایم و باید در این بخش به خود کفایی برسیم.

وی با اشاره به اینکه توسعه ورزش مستلزم توسعه تجهیزات ورزشی است خاطر نشان کرد: در راه توسعه ورزش قهرمانی و همگانی و نیز افزایش سرانه ورزش باید صنعت و اقتصاد ورزش نیز تقویت شود تا این دو در کنار هم برای توسعه ورزش حرکت کنند.

او افزود: بخش خصوصی نیز با سرمایه‌گذاری در تولید لوازم ورزشی می‌تواند به رفع معضل بیکاری کمک کند و از این راه به ایجاد اشتغال و درآمد زایی بپردازد.

علی‌آبادی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه کمک شایانی به معرفی تجهیزات و لوازم ورزشی می‌کند و از این طریق ارتباط مناسبی بین دست‌اندرکاران ورزش، فدراسیون‌ها و ورزشکاران با تولیدکنندگان تجهیزات و لوازم ورزشی برقرار می‌شود.

وی با بیان این نکته که برگزاری نمایشگاه در بالا رفتن سطح کیفی لوازم و تجهیزات ورزشی نقش بسزایی دارد اظهار داشت: با تلاش متخصصان و دست‌اندرکاران عرصه تولید و صنعت باید کاری کنیم که کلیه لوازم ورزشی مورد نیاز، در داخل کشور تولید شود.

او تصریح کرد: در کنار تولید به بحث کیفیت آن نیز باید توجه شود تا تفاوتی بین لوازم تولید شده داخل و مشابه خارجی آن نباشد.

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش، لوازم و تجهیزات ورزشی 10 تا 13 اسفند ماه با حضور وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، نهادها، فدراسیون‌های ورزشی، تولیدکنندگان داخلی و خارجی با مشارکت سازمان تربیت بدنی در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب