English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 چهل و سومین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی و دامداری در پاریس گشایش یافت
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۶ اسفند ۱۳۸۴
چهل و سومین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی و دامداری روز شنبه با حضور یکهزار و 153 شرکت از 40 کشور جهان در"پورت دو ورسای" پاریس گشایش یافت.

در این نمایشگاه که با حضور "ژاک شیراک" رییس جمهوری فرانسه افتتاح شد، با توجه به شیوع آنفلوانزای مرغی در بین پرندگان، از نمایش هرگونه طیور ممانعت به‌عمل آمده است.

بر اساس گزارش خبرنگارایرنا، در این نمایشگاه شرکت‌کنندگان جدیدترین فناوری و دستاوردهای خود را در زمینه صنعت کشاورزی و دامداری در غرفه هایی به مساحت 150 مترمربع به نمایش گذاشته اند.

همچنین در این نمایشگاه سه هزار راس ازانواع حیوانات شامل گاو، گوساله، خوک، اسب، بز، خرگوش، موش و چندین قلاده سگ به نمایش گذاشته شده است.

در چهل و سومین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی و دامداری پاریس همچنین برخی محصولات گیاهی نظیر "کلزا" که از آن برای تولید سوخت خودرو نیز استفاده می‌شود و نیز نمونه‌هایی از آن تحت عنوان "سوخت سبز" با همراهی شرکت‌های بزرگ خودروسازی فرانسه و بین‌المللی نظیر فورد، رنو، ساب و پژو به نمایش گذاشته اند.

با توجه به اینکه فرانسه مانند دیگر کشورهای اروپایی در معرض شیوع آنفلوانزای مرغی قرار دارد، دست اندرکاران این نمایشگاه از کشاورزان و دامداران فرانسوی و دیگر کشورهای شرکت‌کننده خواسته‌اند تا از آوردن هرگونه طیور به این نمایشگاه خودداری کنند.

مسوولان برگزاری این نمایشگاه پیش بینی کرده‌اند که بیش از 700 هزار نفر در مدت یک هفته از نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی و دامداری پاریس دیدن کنند.

در نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی و دامداری سال گذشته فرانسه بیش از 630 هزار بازدیدکننده داشت که از این مجموع 65 هزار نفر آنان کودکان بودند.

همچنین سال گذشته 125 هزار نفر از دست اندرکاران صنعت دامداری و کشاورزی بودند که از 97 کشور جهان برای بازدید این نمایشگاه آمده بودند.

کشاورزان سه درصد جمعیت فرانسه را تشکیل می‌دهند. فرصت‌های شغلی صنایع جانبی کشاورزی فرانسه 10 درصد مشاغل این کشور را به خود اختصاص داده است.
منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب