English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات با سخنان صدراعظم آلمان گشایش یافت
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۱۸ اسفند ۱۳۸۴
آنگلا مرکل صدراعظم آلمان چهارشنبه‌شب بیستمین نمایشگاه بین‌المللی محصولات نرم‌افزاری، دیجیتالی و فناوری اطلاعات و مخابرات موسوم به "سبیت" را در شهر هانوفر این کشور افتتاح کرد.

مرکل در سخنانی گفت: در این نمایشگاه می‌توان بطور مطلوب و عالی از وضعیت بازار جالب محصولات نرم‌افزاری، دیجیتالی و فناوری اطلاعات مطلع شد.

صدراعظم آلمان افزود: بیش از 6 هزار عرضه‌کننده از 71 کشور جهان در نمایشگاه سال جاری، این نمایشگاه را مجددا به یکی از مهمترین و بزرگترین نمایشگاههای جهان در بخش صنعت و فناوری اطلاعات و ارتباطات تبدیل کرده است و صدها بازدیدکننده متخصص و معمولی در هفت روز آینده از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

مرکل گفت: نوآوری‌ها، باعث تولید کالاهای جدید و در نتیجه‌ایجاد فرصت‌های شغلی جدید می‌شود و ما صرفا از این طریق می‌توانیم در رقابت بین‌المللی موفق شویم.

صدراعظم آلمان افزود: دولت تقویت نیروی نوآوری کشور را مهمترین وظیفه خود می‌داند و قصد یک سرمایه‌گذاری 6 میلیارد یورویی برای حمایت ازنوآوری‌ها دارد.

مرکل گفت: هدف ما این است که آلمان تا سال 2010 میلادی مجددا در ردیف مهمترین 10 کشور اقتصادی اروپا قرار گیرد اما ما به این هدف صرفا از طریق یک درک بهتر از اصلاحات دست خواهیم یافت.

نمایشگاه سبیت که یکی از مهمترین عرصه‌های نوآوری‌ها و محصولات دیجیتالی و فناوری اطلاعات در جهان محسوب می‌شود، از فردا (پنجشنبه) تا 15 مارس (24 اسفند) بطور رسمی برای بازدید عموم باز خواهد بود.

در حالی‌که تعداد شرکت‌های عرضه‌کننده این محصولات در نمایشگاه سال جاری نسبت به‌سال دو هزار میلادی که حدود 8 هزار شرکت‌کننده بود بشدت کاهش یافته است اما تعداد شرکت‌های خارجی شرکت‌کننده در این نمایشگاه با افزایش 8/0 درصدی نسبت به سال گذشته به رقم 3 هزار و 305 عرضه‌کننده رسیده است.

هفت شرکت ایرانی "پیوند داده‌ها"، "ایره کو"، "پیشگام سافت"، "ایده آگوستار"، "علم و صنعت"، "بتا پروسس کمپانی" و "سافت ور اکسپورت" نیز در این نمایشگاه حضور دارند و در این نمایشگاه غرفه برپا کرده‌اند.

نمایشگاه سبیت سال جاری شاهد بالاترین میزان حضور شرکت‌های خارجی در تاریخ حیات خود است و غرفه‌های عرضه‌کنندگان آسیایی از جمله تایوان با 711 ،چین با 412 ،کره جنوبی با 229 به یک رکورد بی‌سابقه رسیده است و پس از این کشورها، آمریکا با 198 ،انگلیس با 189،هنگ کنگ با 168 ،هلند با 112 ،سوئیس با 93 ،ایتالیا با 84 ،فرانسه با 83 ،روسیه با 82 ،هند با 53 ،بلژیک با 50 و رژیم صهیونیستی با 47 شرکت حضور دارند.

فناوری کارت‌های ذخیره جدید، پروسسورها، محصولات دیجیتالی، امنیت ارتباطات و کارت الکترونیکی بهداشتی و پزشکی از موضوعات مهم نمایشگاه سال جاری سبیت است.

چاپگرهای لیزری و رنگی، دامنه و پهنای باند دیجیتالی، سیستم "دی.اس.ال." نوعی فناوری است که بر روی بستر خطوط تلفنی موجود عمل می‌کند و توانایی ارسال و انتقال داده‌ها و صداها را به صورت همزمان بر روی خطوط مسی تلفن دارد، "تلفن اینترنتی"، دوربین‌های دیجیتالی و تلفن‌های همراه از مهمترین محصولات عرضه شده در نمایشگاه سبیت سال جاری است و شرکت‌های جهان تازه‌های خود در این بخش‌ها را بطور گسترده‌ای به نمایش گذاشته‌اند.

در این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه تخصصی و برجسته در بخش راه‌حل‌ها، محصولات، تولیدات و سرویس دهی در بخش دیجیتالی و فناوری اطلاعات در جهان به نمایش گذاشته‌اند.

نمایشگاه سبیت به عنوان مهمترین و بزرگترین محل تقابل بخش محصولات نرم‌افزاری، دیجیتالی و فناوری اطلاعات و مخابرات جهان و به عنوان آئینه‌ای از بازار جهانی در بخش عرضه و تقاضا در بخش خود محسوب می‌شود.

در این نمایشگاه کیفیت پیوند و وحدت کامپیوتر، مخابرات و ارتباطات و فناوری سرگرم‌کننده از جمله تلویزیون به نمایش گذاشته می‌شود.

منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب