English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
  24 کشور جهان در نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز تهران شرکت می‌کنند
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۴ اسفند ۱۳۸۴
شرکتهای فعال در عرصه نفت، گاز و پتروشیمی از24 کشور جهان در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی تهران ،شرکت می‌کنند.

این شرکتها از کشورهای ترکیه، انگلستان، سوئد، ایتالیا، اتریش ، هلند، آذربایجان، آلمان، فرانسه، اسپانیا، امارات، سوییس، چین، کانادا، روسیه، ژاپن، هند، بلژیک، کره جنوبی، نروژ، فنلاند، استرالیا و اوکراین هستند.

کل فضای نمایشگاهی اختصاص داده شده به سالن شرکتهای داخلی در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پتروشیمی بالغ بر 35 هزارمتر مربع و برای شرکتهای خارجی 15هزار مترمربع است ، همچنین در نظر گرفتن فضای باز بالغ بر 15 هزار مترمربع نیز از ویژگیهای نمایشگاه یادشده است.

فضای مفید اختصاص داده شده به شرکتهای خارجی در یازدهمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی حدود هشت هزار و 80 متر مربع است، در حالی که این فضا در نمایشگاه دهم حدود 7000 مترمربع بود.

براساس گزارش سایت خبری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت،گازو پتروشیمی ، در زمان حاضر تعدادی زیادی از شرکتهای ایرانی برای حضور در نمایشگاه یازدهم اعلام امادگی کرده‌اند که به دلیل برخی از محدودیتها بویژه آتش سوزی سالنهای 5 و A 5 شرایط برای حضور برخی از این شرکتها وجود ندارد.

با توجه به اینکه مدیریت جدید نمایشگاههای بین‌المللی تهران طرحهای توسعه -ای جدیدی را به منظور گسترش این نمایشگاه دارد، انتظار می‌رود با اجرای این طرحها،نمایشگاههای تخصصی نفت، گازو پتروشیمی در فضای مطلوبتری برگزار شود.

این گزارش افزود: شناخت و معرفی ظرفیتهای تازه ایجاد شده در صنعت نفت ایران، معرفی توانمندیها و امکانات ایران برای صدور دانش فنی، خدمات و تجهیزات صنعت نفت، جلب سرمایه‌گذاریهای بین‌المللی، ترغیب مراکز اجرایی، تحقیقاتی، تولیدی و مشاوره‌ای برای حضور موثر در فعالیتهای صنعت نفت ایران از هدفهای برگزاری نمایشگاههای تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی است.

توسعه روزآمدی و بومی‌سازی صنعت نفت، ارائه قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت و امکان مبادله تجارب،اطلاعات، دیدگاههاو تقویت مناسبات و همکاری -ها در زمینه‌های پتروشیمی، مهندسی، ساخت، پیمانکاری واستفاده از ظرفیت- های موجود از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه است.

برپایی این نمایشگاه فرصت خوب و مناسبی برای پیمانکاران، بازرگانان، مشاوران، محققان و سازندگان داخلی تجهیزات صنعت نفت ایجاد می‌کند تا همراه با شرکتهای خارجی به‌ارایه توانمندیهاو ظرفیتهای فنی و علمی خود بپردازند.

این نمایشگاه قرار است از سی و یکم فروردین تا سوم اردیبهشت ماه 85 در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران ، برگزار شود.


منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب