English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 معاون استاندار لرستان: برای ورود به عرصه‌تجارت جهانی به سرمایه‌گذاری کلان نیاز است
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۳ فروردین ۱۳۸۵
معاون برنامه ریزی استاندار لرستان گفت: برای ورود به عرصه‌های تجارت جهانی به سرمایه‌گذاری کلان و هزینه کردن دراین راه نیاز است.

"محمدمهدی مروج الشریعه" روز چهارشنبه در جلسه انتخاب اعضای هیات موسس شرکت نمایشگاه بین‌المللی این استان افزود: دیر یا زود کشور ایران به اقتصاد جهانی می‌پیوندد و بایستی محصولاتش از نظر کمی و کیفی یارای رقابت با محصولات خارجی را داشته باشد.

وی اظهار داشت: ما ناچار به‌ورود به عرصه‌های تجارت جهانی هستیم و امروزه بازاریابی محصول به مراتب سخت تر از تولید محصول می‌باشد.

معاون استاندارلرستان یادآور شد: ضروری است قبل از پیوستن به اقتصاد جهانی، زیرساخت‌های آن را فراهم کنیم.

وی بااشاره به ضرورت انجام اقداماتی به منظور بازاریابی مدرن محصولات تولیدی، ایجاد نمایشگاه بین‌المللی عرضه کالا رااز مهمترین ارکان بازاریابی عنوان کرد.

مروج الشریعه در ادامه افزود: لرستان با وجود واحدهای تولیدی متعدد و کیفیت محصولات در بخش‌های مختلف متاسفانه از داشتن نمایشگاههای بین‌المللی جهت عرضه تولیدات محروم است.

وی تصریح کرد: این در حالی است که استانهای به مراتب ضعیف تر از لرستان به لحاظ تولید و نوع محصولات تولیدی سالهاست که از این امکانات برخوردار شده‌اند.

معاون برنامه‌ریزی استاندار لرستان از حمایت دولت در ایجاد نمایشگاه بین المللی در لرستان خبر داد و اظهار داشت: متاسفانه لرستان با توانایی عظیم در بخش‌های تولیدی، صنعت، کشاورزی و خدمات ناشناخته باقی مانده است.

وی تاکید کرد با هدف اطلاع‌رسانی، ارایه‌اطلاعات نوین بخش‌تجاری و بازاریابی مدرن در دنیای امروز وبه‌منظور اینکه جایگاه واقعی لرستان به روشنی در سطح بین‌المللی تبیین گردد نیاز به همکاری وحضورتشکلهای تولیدی واقتصادی دولتی و غیردولتی است که می‌بایست همه با هم در این راستا قدم برداریم.

درپایان این نشست در بخش صنعت و معدن خداداد غیاثوند، بهزاد عزیزی، رضا شرفی، محمد ضیایی، لیلا کیانی، محمد خاکی، حیدر شرفی و سعید بادیان و در بخش بازرگانی حسین سلاحورزی،احسان دارایی، جمشید رونقی، سید یدالله طاهری غلامرضا دارایی، کریم فرهادیان و منوچهر جهانگیر به عنوان اعضای هیات موسس شرکت نمایشگاه بین‌المللی استان لرستان انتخاب شدند.
منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج