English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نمایشگاه نقاشی هنرمندان ایرانی در ترکمستان با استقبال روبرو شد
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
برپایی نمایشگاه نقاشی هنرمندان ایرانی در عشق‌آباد پایتخت ترکمنستان مورد استقبال‌ شهروندان ترکمن قرار گرفت و دررسانه‌های گروهی این کشور بازتاب گسترده‌ای داشت .

نمایشگاه نقاشی "علی اصغر تجویدی ، گلشن اسماعیل قربان نژاد و علیرضا کریم پور" سه تن ازهنرمندان استان فارس از روز دوشنبه به مدت پنج روز در محل آکادمی هنر ترکمنستان در شهر عشق آباد برگزار شد.

در این نمایشگاه 80 اثر نقاشی این هنرمندان شامل مینیاتور،نقاشی آبرنگ، نقاشی مدرن و نقاشی خط در معرض بازدید شهروندان ترکمن قرار گرفت.

به گزارش رسانه‌های گروهی ترکمنستان ، شهروندان ترکمن از این نمایشگاه استقبال خوبی کردند.

هفته نامه "عدالت " چاپ عشق آباد در شماره روز شنبه خود در مقاله‌ای با عنوان "ثمره دوستی و برادری " گزارشی از این نمایشگاه درج کرد.

این نشریه نوشت: ملت ایران و ترکمنستان از دیرباز روابط دوستانه و برادرانه‌ای داشته و این مناسبات باید به شیوه‌های مختلف تقویت شود.

به نوشته عدالت ، برگزاری نمایشگاه نقاشان ایرانی یکی از نتایج دوستی ایران و ترکمنستان به شمار می‌رود و هر چه اینگونه مراسم‌ها بین دو کشور بیشتر برگزار شود دوستی‌ها پایدارتر می‌شود.

این هفته نامه همچنین افزود: شهروندان عشق آباد از دیدن آثار زیبای نقاشی هنرمندان ایران لذت برده و کار آنها را تحسین کردند.

روزنامه " نسل " چاپ عشق آباد نیز درگزارشی از این نمایشگاه نوشت: نمایشگاه نقاشی هنرمندان‌ایران کار مشترک وزارت فرهنگ ورادیو و تلویزیون ترکمنستان و رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران بود.

این روزنامه بااشاره به روابط دوستانه ایران و ترکمنستان ابراز امیدواری کرد که مناسبات فرهنگی دو کشور بیش از گذشته تحکیم یابد.

برگزاری این نمایشگاه همچنین در شبکه‌های تلویزیونی ترکمنستان و نیز شبکه TRT ترکیه نیز بازتاب داشته و این شبکه‌ها مصاحبه‌های سرپرست رایزنی فرهنگی ایران ، هنرمندان شرکت‌کننده در این نمایشگاه و بازدیدکنندگان آن را پخش کردند.

نمایشگاه نقاشان ایرانی در عشق‌آباد روز جمعه به کار خود پایان داد.

منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب