English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 سومین جشنواره بین‌المللی - تخصصی دوربینهای دیجیتال برگزار می‌شود
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
سومین جشنواره بین‌المللی - تخصصی دوربینهای دیجیتال و تجهیزات وابسته (DIF 2006) از نوزدهم اردیبهشت ماه 85 به مدت چهار روز در مرکز آفرینشهای فرهنگی - هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود .

دبیر سومین جشنواره بین‌المللی - تخصصی دوربینهای دیجیتال روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: در این نمایشگاه به لحاظ گستردگی در تنوع محصولات، طرحها ، پیشرفته‌ترین تکنیکهای راه یافته‌از 18 کشور جهان در قالب 60 شرکت و نمایندگی داخلی و خارجی ارایه می‌شود .

"فریدون نوری" افزود: فضای اختصاص یافته به نمایشگاه دو هزار مترمربع است که در سالن مرکز آفرینشهای کانون برگزار می‌شود.

وی گفت: شرکت‌کنندگان با معرفی بیش از 100 محصول جدید دیجیتالی برای سومین بار جدیدترین فناوری دوربینهای عکاسی و فیلمبرداری را به تماشای عموم می‌گذارند.

نوری ادامه داد:تجهیزات استودیو عکاسی،سیستمهای چاب عکس ، لابراتورهای ظهور برای لوازم مصرفی عکاسی ، سیستمهای نورپردازی و تلفنهای هوشمند مجهز به دوربینهای عکاسی و دیجیتالی از دیگر محصولات ارایه شده در این نمایشگاه است.

وی گفت:از محموع فضای این نمایشگاه 21 درصد توسط چین، 20 درصد ژاپن ، 11 درصد کره جنوبی ، هشت درصد ایران ، هشت درصد آلمان ، پنج درصد تایوان ، و 15 درصد به کشورهای سوئیس ، ایتالیا ، فرانسه ، مالزی و...اختصاص می‌یابد .

نوری تصریح کرد: کشورهای انگلستان،لبنان ، فیلیپین و سنگاپور 12 درصد بقیه فضای نمایشگاه را به خود اختصاص می‌دهند.

دبیر جشنواره در ادامه خواستار حمایت دولت از این بخش در خارج از مرزها برای تبدیل کشور به منطقه فناوری دیجیتال شد.

وی با اشاره به تصمیم دبی به برگزاری جشنواره دوربینهای دیجیتال پس از ایران گفت : با توجه به مناسب بودن ایران برای این نمایشگاه ، حمایتهای جدی دولت از این جشنواره ایران را به بازار مناسبی برای عرضه محصولات دیجیتالی تبدیل می‌کند.

نوری برپایی پانل مذاکره بین‌المللی با حضور برخی افراد سرشناس عرصه بازرگانی و هنر، برگزاری همایش دیجیتال و عرضه فناوریهای جدید درکلاسهای علمی مختلف با همکاری دانشگاههای تهران ،هنر و دانشگاه آزاد،ارایه فناوری -های منتخب نمایشگاه "فتوکینا" آلمان را از دیگر برنامه‌های این جشنواره برشمرد.

دبیر سومین جشنواره دوربینهای دیجیتال در ادامه عرضه خدمات توسط تعمیرگاه مرکزی دوربینهای دیجیتال و سرویسهای رایگان برای کلیه دوربین‌های فیلبرداری و عکاسی و ارایه کارت گارانتی یکساله را از دیگر خدمات ارایه شده در این جشنواره برشمرد .

وی در ادامه به تشریح برنامه‌های جشنواره 2007 پرداخت و گفت:نمایش جدید -ترین نوآوریها و خلاقیتهای دیجیتال ، مسابقه عکاسی با الهام از تصاویر اماکن مقدس و گردشگری ایران با استفاده از نیروهای جوان، برپایی تورهای رایگان نمایشگاهی برای مصرف‌کنندگان کشورهای همجوار از جمله این برنامه‌ها است .

نوری همچنین از برپایی سمینار تخصصی - علمی دیجیتالی در اسفند ماه 85 خبر داد و ابراز امیدواری کرد که این رویداد بزرگ پیش از جشنواره 2007 برگزار شود.

در ادامه این نشست نمایندگان دو شرکت " سونی اریکسون " و " ایسر " در خصوص خدمات ارایه شده توسط شرکتهای خود مطالبی را بیان کردند .

سومین جشنواره بین‌المللی تخصصی دوربینهای دیجیتال و تجهیزات وابسته توسط شرکت بین‌المللی پیشبران صنعت نمایشگاه و با حمایت اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان برگزار می‌شود.

منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج