English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 چهارمین نمایشگاه علمی - تخصصی عینک "تاپکس 85" برگزار می‌شود
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
چهارمین نمایشگاه علمی- تخصصی، عینک و لوازم جانبی آن "تاپکس "، از پنجم خرداد ماه جاری به مدت چهار روز در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه جدیدترین فنون و دانش علمی و هنری ساخت و تولید انواع عدسی و فریم عینک ، دستگاهها و تجهیزات اپتیکی در زمینه عینک تاپکس به نمایش گذاشته می‌شود.

"تاپکس " چهارمین نمایشگاه و همایش علمی عینک در کشور است که در آن علاوه بر ارایه محصولات شرکتهای تابعه 23 سمینار تخصصی توسط کمیسیون فنی و آموزشی اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان عینک، جهاد دانشگاهی صنعتی شریف ، دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشی و موسسه استاندارد برگزار می‌شود.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی نمایشگاه، یک عضو اجرایی تاپکس اظهار داشت: در طول برگزاری نمایشگاه سمینارهایی با محور "اهمیت رضایت مشتری بر کسب و کار"، "مدیریت امور فروشگاهی"، "معرفی تکنیک‌های فروشگاهی حرفه‌ای و استفاده از body language برای ارتقای علمی بخش فروش این صنعت و حرفه در نظر گرفته شده است.

"کمال‌الدین یوسفی" تصریح کرد، ارایه توانمندیهای تولیدی و فنی در زمینه آخرین تولیدات اپتیکی در جهان و انتقال این فناوریهای جدید به داخل کشور و یافتن بازارهای تجاری جدید و ایجاد امکان مقایسه تولیدات و خدمات مختلف در یک مکان توسط شاغلان این حرفه و ارتقا مهارتهای علمی و آموزشی است .

وی با اشاره به ورود عینکهای بی‌کیفیت به بازار گفت : استفاده از عینک - های بی‌کیفیت و غیراستاندارد بخصوص عینک‌های آفتابی موجب ورود بیشتر اشعه - های مضر مانند UV به چشم می‌شود، در حالی که هدف استفاده از این عینک‌ها محافظت از چشم است .

یوسفی در پایان استفاه از عدسیهای بی‌کیفیت غیراستاندارد را عامل افزایش عیوب انکساری دانست و ابراز امیدواری کرد که این نمایشگاه در جهت آشنایی متخصصان و جامعه و ارتقا دانش انها در رساندن استفاده از این محصولات ، به حد مناسبی برسد.

منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب