English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات و مصالح ساختمانی و سنگهای تزئینی افتتاح شد
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۸ خرداد ۱۳۸۵
هفتمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات و مصالح ساختمانی وسنگهای تزئینی امروز (یکشنبه)با حضور مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین‌المللی ایران در تهران گشایش یافت.

دکتر "حمید قوام شهیدی " در آیین گشایش این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: این نمایشگاه به منظور ارتقای کمی و کیفی تولیدات کشور، نمایش دادن این تولیدات و بسترسازی برای بازاریابی و ارتقای سطح مبادلات تجاری کشور در جهت توسعه صادرات غیرنفتی ، برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد،بیش از 240 شرکت داخلی و 91 شرکت خارجی‌دراین نمایشگاه شرکت کرده‌اند و تعداد شرکت‌کنندگان در نمایشگاه امسال از رشد 23 درصدی و سطح پوشش نمایشگاههااز رشد 15 درصدی نسبت به نمایشگاه قبلی برخوردار است.

قوام شهیدی تاکید کرد، برگزاری نمایشگاهها بهترین ابزار بازاریابی هستند به طوری که با رویارویی خریدار و فروشنده و تعاملات تجاری مناسب، سرمایه‌گذاری خارجی و فروش محصولات ایرانی محقق می‌شود.

وی در ادامه افزود: فراهم کردن زمینه مساعد برای عقد قراردادهای مختلف به مذاکرات بلند مدت نیاز دارد و اینگونه نمایشگاهها چنین بستر و زمینه لازم را برای این امر فراهم می‌کنند.

قوام شهیدی با اشاره به غنی بودن تولیدات معدنی ایران تصریح کرد، مصالح و تولیدات ساختمانی به دلیل مواد اولیه قابل حصول در کشور و ارزبری کم از مزیت برای تولید برخوردارند و در صورت بازاریابی مناسب و هدفمند می‌توان اهداف سیاست توسعه صادرات غیرنفتی را محقق کرد.

وی سپس اظهارامیدواری کرد، این نمایشگاه بتواند با مواجهه تولیدکنندگان داخلی و خارجی به تحول روشهای سنتی و اصلاح فرآیند تولیدات ایرانی کمک کند تا محصولات تولیدی داخلی قدرت رقابت با تولیدات خارجی را پیدا کنند.

موضوعهای تخصصی مربوط به هفتمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و مصالح ساختمانی و سنگهای تزئینی شامل سنگهای ساختمانی و تزئینی ، ماشین آلات و ابزار برش و فرآوری سنگ، معادن زیر زمینی و رو باز ، دستگاهها و تجهیزات ساختمانی و خاکبرداری، ماشین آلات راهسازی و تجهیزات بررسی مواد معدنی می‌شوند.

از دیگر حوزه‌های تخصصی مورد توجه در این نمایشگاه چهار روزه، معدن و تجهیزات اکتشاف، تجهیزات تونل‌سازی و حفاری، فلزات و تجهیزات وابسته به فن استخراج و ذوب فلزات، دستگاهها و تجهیزات مرتبط به فرآوری و تجهیزات مربوط به حاملها، سیم نقاله‌ها و حمل و نقل است.

این نمایشگاه تا روز چهارشنبه هفته جاری در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تهران ادامه دارد.

منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج