English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 100 طرح جدید مانتو به جشنواره زنان ارائه شده‌است
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۱۴ تیر ۱۳۸۵
مشاور استاندار تهران در امور بانوان گفت: تا کنون 100 طرح از انواع مانتو و 20 طرح از انواع چادر به دبیرخانه"جشنواره زنان سرزمین من "ارائه شده است.

براساس گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی استانداری تهران،فرحناز قندفروش با اشاره به اینکه طی روزهای آینده نیز بر تعداد طرح‌ها اضافه خواهد شد، افزود: ارائه این طرح‌ها بیشتر از سوی دانشگاههایی که دارای رشته تحصیلی طراحی دوخت و لباس می‌باشند بوده‌است.

وی اظهار داشت: علاوه بر دانشجویان و دانشگاهیان، تولیدکنندگان حرفه‌ای پوشاک زنان نیز استقبال بسیار خوبی برای ارائه طرحهای مناسب مانتو به جشنواره داشته‌اند.

قند فروش گفت: جشنواره بزرگ "زنان سرزمین من" که از 25 تا 30 تیر ماه برگزار خواهد شد،اولین و بدیع‌ترین جشنواره و نمایشگاهی محسوب می‌شود که در صدد ارائه پوشش‌های مناسب زنان ایرانی در کشور است.

وی، شاخص‌های پذیرش مانتو و لباس‌های ارائه شده به جشنواره را زیبایی و نوآوری، استفاده از رنگهای شاد، زیبایی در دوخت و استفاده از طرح‌هایی مطابق با فرهنگ ملی و سنتی عنوان کرد.

دبیرکمیته بانوان و جوانان استانداری تهران گفت: پنج داور از اساتید رشته طراحی و دوخت لباس در قالب هیات داوران جشنواره به طرح‌های ارائه شده امتیاز خواهند داد.

قندفروش گفت: بازدیدکنندگان از جشنواره نیز در قالب پرسشنامه‌هایی که در اختیارشان قرار می‌گیرد اولویت اول تا سوم لباسهای مورد نظرشان را انتخاب کرده و به 3 طرح اول برگزیده بازدیدکنندگان جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

وی یکی از دیدنی‌ترین بخشهای جانبی جشنواره را غرفه‌های‌مربوط به‌لباسهای زنان استانهای مختلف کشور دانست و در خصوص دیگر بخشهای جانبی جشنواره افزود: سیر تحول لباس و پوشش در ادیان، اختصاص فضایی به وسعت 300 متر برای ارائه نمایشگاه هنرهای تجسمی در ارتباط با لباس و پوشش،بخش گفتگو بصورت زنده با محور طرح دیدگاه‌های مختلف و انجام مناظره در خصوص پوشش زنان نیز از جمله بخش‌های جانبی نمایشگاه است.

مشاور استاندار تهران با اشاره به اینکه لباس ایلات و عشایر نیز در 100 نوع و طرح به نمایش گذارده می‌شود افزود:بخش پذیرش سفارشات در این جشنواره آمادگی دارد تا هر مدلی که بازدیدکنندگان آن را انتخاب می‌کنند آماده و در اختیارشان قرار دهند.

قندفروش در خصوص بخش‌های اصلی نمایشگاه زنان سرزمین من یادآور شد: لباس مشاغل، مانتوهای مدارس در مقاطع تحصیلی دبستان، راهنمایی و دبیرستان برای دختران جوان در نمایشگاه عرضه خواهد شد.

وی با عنوان این مطلب که بجز در برخی مشاغل و قواعد اداری برای پوشش نمی‌توان لباسی را برای افراد تعیین کرد چرا که نمی‌توان سلیقه‌ها را خط کشی و تعریف کنیم افزود: بطور کلی لباس هر کس با توجه به روحیه و سلیقه فردی ،موقعیت اجتماعی، تفکر حاکم بر خانواده انتخاب می‌شود ولی این جشنواره با تنوع بسیار در مدلهای ارائه شده مانتو درصدد ارائه الگوهای ایرانی و اسلامی از پوشش مناسب برای خانم‌های جامعه است.


منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب