English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 کنفرانس پارکهای علمی آسیایی ، شهریور ماه در اصفهان برگزار می‌شود
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۹ تیر ۱۳۸۵
کنفرانس پارکهای علمی و تحقیقاتی منطقه آسیا (IASP) روزهای 27 و 28شهریورماه امسال در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود.

معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در این‌باره گفت:این همایش به منظور ایجاد فضا برای ارایه آخرین دستاوردهای نظری و کاربردی در زمینه پارکها و مراکز رشد علم و فناوری به میزبانی ایران برگزار می‌شود.

"محمد شیخ زین‌الدین" افزود : ایجاد یک شبکه ارتباطی برای انتقال تجارب و اطلاعات بین اعضای انجمن پارکهای علمی (IASP) در آسیا و انجمن پارکهای علمی آسیا (ASPA) با صاحب نظران ایرانی از برنامه‌های این کنفرانس است.

انجمن پارکهای علمی ، 65 کشور جهان را به عضویت خود درآورده که کنفرانس سالانه در بخش منطقه‌ای در کشورهای مختلف برگزار می‌شود و آمریکا نیز همه ساله میزبان کنفرانس بخش بین‌المللی آن است.

شیخ زین‌الدین که درهشتمین جلسه کمیسیون دایمی شورای عالی علوم،تحقیقات و فناوری سخن می‌گفت، افزود : کارگروه‌های آموزشی این کنفرانس روزهای 25 و 26 شهریورماه برگزار می‌شود.

در حاشیه این کنفرانس ، نمایشگاه جنبی از دستاوردها و پیشرفتهای پارکهای فناوری ایران و سایر کشورها برپا می‌شود.

به گفته شیخ زین‌الدین ، به اشترک گذاشتن تجربیات پارکها و مراکز رشد در زمینه راه‌اندازی و مدیریت پارکها و مراکز رشد واحدهای فناوری و نیز معرفی دستاوردهای پارکها و مراکز رشد و فناوری ایران از اهداف این همایش است.

قراراست در این کنفرانس ، نخست وزیر سابق مالزی، رییس انجمن بین‌المللی پارکهای علمی، رییس انجمن پارکهای آسیایی ، مدیر بخش سیاستگذاری علوم و توسعه پادار یونسکو، نماینده منطقه‌ای یونسکو، مشاور بانک جهانی در پروژه توسعه مراکز رشد و رییس انجمن مراکز رشد چین حضور یابند.

در این کنفرانس دو کارگاه آموزشی با موضوع "مدیریت پارکهای علمی" و "مدیریت مراکز رشد فناوری " در محل شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار خواهد شد.

منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب