English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 بخش‌خصوصی هشت‌هزار و500 میلیاردریال برای‌احداث شهرآفتاب سرمایه‌گذاری‌می‌کند
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۳ شهریور ۱۳۸۵
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از سرمایه‌گذاری هشت هزار و 500 میلیارد ریالی بخش خصوصی برای احداث شهر آفتاب در جنوب تهران خبر داد.

"مسعود کرباسیان" روز پنجشنبه درحاشیه نخستین گردهمایی دبیران انجمن های معتمدین محلات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این هزینه برای احداث بخش‌های مختلف شهرآفتاب شامل نمایشگاه بین‌المللی، شهربازی، مرکز همایش‌های بین‌المللی و مجموعه‌های فرهنگی و هنری و غیره در نظر گرفته شده است.

وی گفت: البته هنوز انتخاب سرمایه گذار و پیمانکار اجرایی احداث این شهر نهایی نشده و به همین منظور هفته آینده در همایشی، سرمایه گذار این طرح انتخاب خواهد شد.

وی در خصوص این‌که پیمانکار داخلی یا خارجی است، تصریح کرد: پیشنهاد های خوب و مختلفی را از داخل و خارج از کشور برای احداث این شهر دریافت کردیم اما در نهایت مقرر شد به خصوص در بخش‌های خدماتی همچون نمایشگاه و هتل پنج ستاره شهر آفتاب، از سرمایه‌گذاران داخلی استفاده شود.

کرباسیان با بیان اینکه فاز اول احداث شهر آفتاب در شورای شهر تهران به تصویب رسیده خاطرنشان کرد: فاز دوم و عملیات اجرایی احداث شهر آفتاب بعد از انتخاب پیمانکار، مهرماه امسال آغاز می‌شود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران افزود: طراحی‌های اولیه احداث شهر آفتاب مطابق با استانداردهای جهانی انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: با احداث مجموعه شهر آفتاب، بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی شهر به جنوب تهران منتقل می‌شود که آثار مثبت را در جنوب شهر به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد: شهر آفتاب حدود 200 هکتار از اراضی اطراف حرم مطهر امام خمینی (ره) را شامل می‌شود که حریم این شهر توسط شورای عالی شهرسازی تصویب و کاربری‌های اراضی آن نیز مشخص شده است.

معاون شهردار تهران افزود: اجرای طرح نمایشگاه جدید در شهر آفتاب در دولت قبلی به‌تصویب رسید، اما شهرداری توافق‌های نهایی رابا وزرای‌بازرگانی، مسکن و شهرسازی کنونی صورت داده است.

وی گفت: کمیته متشکل ازمعاونان خدمات شهری و حمل ونقل شهرداری تهران، معاون وزیر بازرگانی، دو نفر از اعضای شورا و رییس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی شهرداری تهران بر روند مطالعات و عملیات اجرایی نمایشگاه جدید بین‌المللی تهران نظارت دارند تا مطابق با آخرین استانداردهای روز باشد.
منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب