English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 سومین نمایشگاه اقتصادی استان قزوین در قرقیزستان افتتاح شد
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۱۰ شهریور ۱۳۸۵
سومین نمایشگاه اقتصادی استان قزوین در بیشکک، پایتخت قرقیزستان، با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و جمعی از مقامات و مسوولان این کشور و سفیر ایران و مدیر کل بازرگانی قزوین گشایش یافت.

به گزارش روز جمعه سفارت ایران در قرقیزستان، "عاقل بیک جباراف" وزیر اقتصاد قرقیزستان در مراسم افتتاح این نمایشگاه، اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی و تجاری دو کشور در 10 روز گذشته در تهران را در راه تعمیق روابط دو جانبه حایز اهمیت دانست.

وی گفت: ایران کشوری بزرگ و دارای توانمندیهای صنعتی، کشاورزی و خدماتی بسیار بالایی است که فرصتهای زیادی برای همکاری در زمینه‌های مختلف را فراهم می‌کند.

جباراف تصریح کرد: قرقیزستان مصمم به ایجاد "شورای تجاری ایران و قرقیزستان" است تا بازرگانان دو کشور بتوانند ضمن آشنایی با ظرفیتهای اقتصادی دوکشور، نسبت به اجرایی کردن مفاد یادداشت تفاهم کمیسیون مشترک اقدام کنند.

"محمدرضا صبوری" سفیر ایران نیز در این مراسم که عصر پنجشنبه برگزار شد، گفت: روابط اقتصادی ایران و قرقیزستان با جهش بیشتر درحال گسترش است.

وی برگزاری این نمایشگاه به فاصله کمتر از دو هفته از برگزاری هشتمین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور در تهران را نشانه جدیت و علاقه دو کشور به تعمیق روابط همه جانبه دانست.

صبوری اظهارداشت: در این نمایشگاه که به مدت پنج روز برگزار می‌شود، بیش از 30 شرکت ایرانی کالاها و تولیدات خود را عرضه کرده‌اند.

محصولات شرکت خودروسازی سایپا، مواد پاک‌کننده وشوینده، فرش و موکت، موتورسیکلت و دوچرخه، انواع روغن موتور، مواد غذایی، ظروف پلاستیکی و تجهیزات بسته بندی از جمله اقلامی هستند که در این نمایشگاه عرضه شده‌اند.

برخی شرکتهای خدمات فنی و مهندسی ایران نیز در زمینه‌های ساختمان‌سازی ، راهسازی، سدسازی و ایجاد وانتقال خطوط انتقال نیروی برق در این نمایشگاه حضور دارند.منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب