English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نمایشگاهی از توانمندیهای صنعتی ایران در باکو گشایش یافت
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۱۰ شهریور ۱۳۸۵
نمایشگاهی از توانمندیهای صنعتی استانهای آذری‌نشین ایران، عصر جمعه با حضور مقامات رسمی دو کشور در باکو مرکز جمهوری آذربایجان گشایش یافت.

در این نمایشگاه که به ابتکار مدیریت نمایشگاه بین‌المللی استان اردبیل ایران برپا شده است، بیش از 50 شرکت از این استان و استانهای آذربایجان شرقی و غربی، نمونه‌هایی از تولیدات خود در عرصه‌های مختلف صنعتی را به نمایش گذاشتند.

در مراسم افتتاح این نمایشگاه ، "مجید قدیری " معاون استاندار اردبیل طی سخنانی با قدردانی از استقبال مقامات عالی رتبه اقتصادی جمهوری آذربایجان از این اقدام، گفت: مشترکات دیرینه تاریخی، فرهنگی و دینی دو کشور دوست و همسایه اقتضا دارد که روابط در عرصه‌های مختلف از جمله در بخش اقتصادی ، بیش از پیش تقویت شود.

وی با اشاره به وجود مرز مشترک 300 کیلومتری بین استان اردبیل جمهوری آذربایجان افزود: این مهم سبب می‌شود که روابط عملی بین دو طرف بویژه در زمینه اقتصادی ، هر چه بیشتر گسترش پیدا کند.

قدیری ابراز امیدواری کرد که برگزاری این نمایشگاه به توسعه روابط و مناسبات ایران و جمهوری‌آذربایجان کمک کند.

"نیازی صفراف" معاون وزیر توسعه اقتصادی جمهوری‌آذربایجان نیز طی سخنانی با اشاره به وجود ارتباط مستمر میان روسای جمهوری دو کشور ، برقراری نمایشگاهی از تولیدات صنعتی ایران در جمهوری‌آذربایجان را نمونه بارزی از سطح روابط خوب دو کشور در عرصه‌های مختلف از جمله در بخش اقتصادی ، خواند.

وی ازطرفهای ایرانی بخاطر برپایی نمایشگاه، قدردانی کرد و افزود: این نمایشگاه، شرایط وامکان خوبی برای آشنایی هرچه بیشتر با توانمندیهای ایران در عرصه‌های مختلف اقتصادی ، فراهم می‌کند.

این مقام اقتصادی جمهوری‌آذربایجان همچنین ابراز امیدواری کرد که این نمایشگاه توجه محافل اقتصادی جمهوری آذربایجان را جلب کند و آنها کالاها و تجهیزات مورد نیاز خود را در این نمایشگاه پیدا کنند.

"سید جلال‌الدین علوی" مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی استان اردبیل در گفت و گویی با ایرنا در حاشیه این مراسم ، گفت : ملاقاتهای روسای جمهوری ایران و جمهوری‌آذربایجان شرایط خوبی را برای گسترش روابط اقتصادی دوجانبه فراهم کرده است .

علوی با اشاره به اینکه این نمایشگاه نیز بر همین مبنا در جمهوری آذربایجان دایر شده است، افزود: برای اولین بار است که نمایشگاهی در این سطح از توانمندی‌های صنعتی استان اردبیل و استانهای همجوار آن ، در باکو برپا می‌گردد.

وی تصریح کرد: چنانچه مطالعات و تجربیات ما در این ارتباط جواب دهد ، در نظر داریم هر چهار ماه یک بار نمایشگاهی تخصصی در زمینه‌های مختلف ترتیب دهیم.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی استان اردبیل اضافه کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در این استان و مطالعات انجام شده درباره نیازمندیهای جمهوری‌آذربایجان ، نمایشگاه مزبور را با گرایش عرضه تواناییهای موجود تکنولوژیک در صنعت کشاورزی ، صنایع بسته‌بندی ، صنعت چاپ ، مواد غذایی و مصالح ساختمانی ، به نمایش گذاشتیم.

دستگاهها و کالاهای صنعتی از جمله تجهیزات تبدیل شیر به فرآورده‌های لبنی، رادیاتورهای مختلف، شیرآلات، ماشین‌آلات کشاورزی ، کیاتل و میکروموج ، مراکز تلفن سیمی و بی‌سیم، از جمله تولیدات به نمایش گذاشته شده دراین نمایشگاه است.

دراین نمایشگاه همچنین تجهیزاتی مانند دستگاههای پخش‌کننده سیگنالهای تلویزیونی، سیستمهای حفاظتی و دوربینهای مدار بسته ، انواع مختلف مصالح ساختمانی و مواد غذایی و بسته‌بندی‌ها عرضه شده است که از همان ساعات اولیه مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.

کالاهای موجود در این نمایشگاه پنج روزه، صرفا برای نمایش بخشی از توانمندیهای کشورمان و بازاریابی ، ارائه شده و موردی برای فروش همزمان عرضه نمی‌شود.

منبع : ایرنا
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب