English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نمایشگاه بزرگ فروش آثار هنر معاصر ایران برپا می‌شود
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۷ شهریور ۱۳۸۶
مدیر مجموعه فرهنگی، تاریخی سعدآباد از برپایی نمایشگاه بزرگ فروش آثارحجم و نقاشی معاصر ایران خبر داد که با همکاری مجموعه فرهنگی،تاریخی سعدآباد...

مدیر مجموعه فرهنگی، تاریخی سعدآباد از برپایی نمایشگاه بزرگ فروش آثارحجم و نقاشی معاصر ایران خبر داد که با همکاری مجموعه فرهنگی،تاریخی سعدآباد و انجمن هنرمندان نقاش نیمه آبان‌ماه سال جاری در موزه هنرهای معاصر تهران برپا می‌شود. 
افشین کرمی مدیر مجموعه فرهنگی،تاریخی سعدآباد با اعلام این خبر به خبرنگار تجسمی فارس گفت:برای حمایت از هنرمندان معاصر کشورمان در برپایی این نمایشگاه با انجمن هنرمندان نقاش مشارکت داریم.
وی از تشکیل کمیته‌های مختلفی برای برنامه‌ریزی و پیگیری کارهای این نمایشگاه خبر داد و درباره رایزنی با مؤسسات دولتی و خصوصی برای خرید آثار گفت: کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات این نمایشگاه، درحال رایزنی با مؤسسات دولتی و خصوصی برای جلب حمایت مالی آنها و یا ترغیب آنها به خرید این آثار هنری است.
کرمی درباره خرید آثار این نمایشگاه برای مجموعه فرهنگی،تاریخی سعدآباد هم گفت:‌ما آثار بسیاری در مجموعه سعدآباد در اختیار داریم و هنوز بودجه‌ای برای خرید آثار هنری معاصر به ما اختصاص نیافته است، بنابراین تنها برای حمایت از هنرمندان معاصر ایران در برپایی این نمایشگاه بزرگ مشارکت داریم.
نعمت‌الله کیکاووسی، دبیر جشنواره‌های مجموعه فرهنگی -هنری سعدآباد نیز گفت:این نمایشگاه بزرگ در سه طبقه موزه هنرهای زیبا با 3600 متر زیربنا عرضه خواهد شد و آثار بیش از 200 هنرمند نقاش و مجسمه‌ساز در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
وی افزود:‌ این نمایشگاه برای بازدید و فروش آثار هنری به مدت دو هفته تا یک ماه برپا خواهد بود.
کیکاووسی گفت:‌هر هنرمند یک تا سه اثر در این نمایشگاه خواهد داشت که با فروش هر تابلو، اثر دیگری جایگزین آن خواهد شد.
کیکاووسی درباره کمیته‌های مختلف این نمایشگاه هم گفت:‌ تاکنون کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات شروع به کار کرده است و کمیته دیگری هم کار جمع‌آوری آثار را انجام می‌دهد که در حال حاضر آثار هنرمندان را برای ارزیابی در کمیته کارشناسی تحویل می‌گیرد.
کیکاووسی درباره انتخاب آثار این نمایشگاه گفت: این آثار در کمیته انتخاب آثار مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت که هنوز اعضای این کمیته به طور دقیق مشخص نشده است و تا هفته اول مهرماه اعضای آن مشخص خواهند شد.
کیکاووسی از چاپ و انتشار کتاب این نمایشگاه خبر داد وگفت: آثار این نمایشگاه در قالب کتابی چاپ و منتشر خواهد شد که کار آماده سازی این کتاب نیز در حال انجام است.
کیکاووسی درباره اکسپوی بزرگ سال که از سوی مرکز هنرهای تجسمی زمستان امسال برگزار خواهد شد گفت: انجمن هنرمندان نقاش با بیش از 400 عضو به احتمال زیاد در این اکسپو نیز حضور خواهد داشت و مجموعه فرهنگی،‌تاریخی سعدآباد هم احتمال دارد که در این اکسپو شرکت کند ولی هنوز از سوی مرکز هنرهای تجسمی با این مجموعه صحبتی نشده است.
وی افزود: مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد سالن‌های متعددی برای برپایی نمایشگاه دارد که می‌تواند دراختیار این اکسپوی بزرگ سال قرار بگیرد ولی هنوز مرکز هنرهای تجسمی برای استفاده از امکانات فضای نمایشگاهی، با این مجموعه وارد مذاکره نشده است.
کیکاووسی درباره خرید آثار نمایشگاه هنرمندان معاصر در موزه هنرهای معاصر هم گفت: مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد تنها آثاری را که از سوی میراث فرهنگی خریداری می‌شود نگهداری می‌کند و اشیائی که در این مجموعه نگهداری می‌شود بیش از 80 سال قدمت دارند و در ردیف میراث فرهنگی ماست و هنوز برای خرید آثار هنری معاصر بودجه‌ای در اختیار ما قرار داده نشده است.

منبع : خبرگزاری فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب