English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 وزارت ارشاد دومین «آرت اکسپوی بزرگ ایران» را دی‌ماه برگزار می‌کند
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۶ مهر ۱۳۸۶
مدیر کل دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت ارشاد از برگزاری دومین آرت اکسپوی بزرگ ایران با حضور نگارخانه‌داران...

مدیر کل دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت ارشاد از برگزاری دومین آرت اکسپوی بزرگ ایران با حضور نگارخانه‌داران ایرانی و خارجی خبر داد که دی‌ماه سال جاری در مؤسسه فرهنگی هنری صبا برگزار خواهد شد. 
حبیب‌الله صادقی مدیر کل دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت ارشاد در گفت و گو با خبرنگار تجسمی فارس گفت: در دومین آرت اکسپوی بزرگ ایران، که رشد و تعالی هنر تجسمی ایران را به نمایش خواهد گذاشت، هنرمندان و نگارخانه‌داران ایرانی،اروپایی،امریکایی و کشورهای حاشیه خلیج فارس حضور خواهند داشت.
صادقی درباره حضور مؤسسات دولتی برای خرید آثار و عدم تکرار مشکلات اکسپوی قبلی گفت: در دومین اکسپو، دیگر به بحث نیم درصدی و یک درصدی بودجه عمرانی مؤسسات و سازمان‌های دولتی توجهی نخواهیم داشت و رویکرد دیگری را دنبال خواهیم کرد.
سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران درباره چگونگی برگزاری این اکسپو گفت: دومین آرت اکسپو در سه سالن بزرگ برگزار خواهد شد که در سالن اول هنر معاصر ایران به نمایش گذاشته می‌شود، در سالن دوم هنر مردمی با مخاطب عام و در سالن سوم نیز هنرهای دانشجویی در معرض دید قرار خواهد گرفت.
وی همچنین گفت: به زودی شورای علمی این اکسپو را معرفی خواهیم کرد و لیست شرکت‌کنندگان در این اکسپو را نیز تا دو هفته آینده اعلام خواهیم کرد.
مدیر دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت ارشاد درباره برگزاری نمایشگاه‌ فروش آثار هنری که از سوی انجمن هنرمندان نقاش و مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار خواهد شد نیز گفت: دوستان ما در انجمن و مجموعه سعدآباد باید مجوز برگزاری این نمایشگاه را از وزارت ارشاد بگیرند و ما هم طبق اهداف تبیین شده برای خرید آثار با آنها همکاری خواهیم کرد.

منبع : خبرگزاری فارس
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب