English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 نمایشگاه «کشف حجاب، آغاز تهاجم فرهنگی» در تهران برپا می‌شود
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۱۶ دی ۱۳۸۶
مدیرکل امور بانوان و جوانان استانداری تهران از برپایی نمایشگاه عکس و اسناد تاریخی واقعه کشف حجاب با عنوان «نمایشگاه کشف حجاب، آغاز تهاجم فرهنگی» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی استانداری تهران، فرحناز قندفروش با بیان اینکه تاکنون برنامه خاصی برای نمایش جنایت رضاخان و برنامه‌های استکبار در واقعه کشف حجاب برگزار نشده بود، گفت: در این نمایشگاه که در فضایی 2 هزار متری برگزار می‌گردد، مستندات تاریخی، دستورات دولتی و گزارشهایی از نحوه اجرای طرح استعماری کشف حجاب در سال 1314 به نمایش گذارده می‌شود.
وی با اشاره به این مطلب که اسناد، تصاویر و ماکتهای مربوط به نحوه مقابله نیروهای دولتی با مردم و مخالفین با رضاخان در این نمایشگاه به نمایش گذارده می‌شود، افزود: غرفه‌های مختلفی برای سازمانها و مراکز دولتی و غیردولتی که در حوزه حجاب و پوشش فعالیت می‌کنند در نظر گرفته شده است.
مشاور استاندار تهران پرده‌خوانی بطور زنده از وقایعی که برای زنان کشور در این مقطع تاریخی اتفاق افتاده را یکی دیگر از بخشهای نمایشگاه خواند و تصریح کرد: برخی از اسناد از وقاحت بیش از حد در این زمینه حکایت می‌کند.
قندفروش حضور نمایندگانی از ادیان کلیمی، زرتشتی و مسیحی برای تشریح نوع پوشش در ادیان خود را یکی دیگر از بخشهای نمایشگاه خواند و یادآور شد: سیر تحول پوشش در ادیان مختلف همراه با مسابقات اینترنتی، حضوری و مسابقه تلویزیونی از جمله بخشهای جذاب این نمایشگاه خواهد بود.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران یادآور شد: در این نمایشگاه بیش از 40 مدل چادر را در بخش پویایی چادر در معرض دید بازدیدکنندگان می‌گذاریم.
قندفروش با ذکر این نکته که در بخش کتاب تمامی کتابهای منتشر شده در خصوص حجاب را معرفی می‌کنیم، از حضور مؤثر معاونت اجتماعی نیروی انتظامی برای نشان دادن آثار بی‌حجابی با نمایش تولیدات فرهنگی در نمایشگاه خبر داد.
گفتنی است، نمایشگاه کشف حجاب با افتتاحیه‌ای که در روز دوشنبه ساعت 10:30 صبح در خیابان حجاب و در مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌گردد آغاز و به مدت یک هفته برای بازدید تمامی علاقه‌مندان بخصوص دختران جوان از ساعت 9 صبح الی 19 باز خواهد بود.
منبع : خبرگزاری فارس
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب