English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 رشد 10 درصدی غرفه‌ها و توزیع کالاهای نمایشگاه عرضه مستقیم کالا
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۱ اسفند ۱۳۸۸
فرماندار اردبیل گفت: در نمایشگاه امسال عرضه مستقیم کالا به لحاظ کمی و کیفی شاهد افزایش 10 درصدی غرفه‌ها و توزیع کالاهای اساسی خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، یوسف اکبری عصر امروز در جلسه کمیسیون تنظیم و نظارت بر قیمت‌ها اظهار داشت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالاهای اساسی از 15 اسفند ماه به مدت 10 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های اردبیل و برخی مناطق پرجمعیت شهری برپا می‌شود.
وی با اشاره به افزایش 25 درصدی ذخیره‌سازی میوه شب عید از اجرای طرح توزیع مستقیم میوه شب عید شهروندان در 30 نقطه مرکزی و میادین اصلی شهر از 25 اسفند ماه تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد.
اکبری بیان داشت: همه این اقدامات با هدف رفاه حال مردم و ایجاد تسهیلات لازم برای خرید مناسب صورت می‌گیرد که امیدواریم برای مردم منطقه مفید فایده باشد.
در این جلسه رئیس سازمان بازرگانی استان نیز از تمهیدات این سازمان برای عرضه مناسب مایحتاج عمومی مردم برای ایام نوروز خبر داد.
محمدجعفر عظمایی خاطر‌نشان کرد: بازرسان این سازمان با لباس‌های فرم مشخص و با برپایی گشت‌های سیار به طور جدی بر نحوه توزیع کالاهای پرمصرف و خدمات مراکز اقامتی و رستوران‌ها نظارت خواهند کرد.
در این جلسه اعضای کمیسیون نظارت استان در زمینه تعیین نرخ جدید صنف آرایشگران مردانه و تعیین نرخ جدید خدمات واحدهای صنفی شیشه‌بری و شیرینی‌پزان به بحث و تبادل‌نظر پرداخته و با توجه به ایام پایانی سال و از مجموع 55 اتحادیه رأی‌گیری شده در زمینه انتخاب هیئت رئیسه مجمع امور صنفی پنج نفر براساس نتیجه آرا به عنوان هیئت رئیسه مجمع امور صنفی انتخاب و به تصویب کمیسیون نظارت مرکز استان رسید.
منبع : خبرگزاری فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج