English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 300 نمایشگاه بهاره در کشور برپا می‌شود
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۱ اسفند ۱۳۸۸
سخنگوی وزارت بازرگانی کشور از برپایی 300 نمایشگاه بهاره در کشور خبر داد.

سیدعلیرضا شجاعی در کنفرانس خبری برنامه‌های طرح هدفمند کردن یارانه‌ها، با اشاره به نقش وزارت بازرگانی در اجرای طرح تحول اقتصادی اظهار داشت: در راستای تنظیم بازار و کاهش قیمت‌ها 300 نمایشگاه بهاره در سطح کشور برپا می‌شود که از این تعداد 16 نمایشگاه در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.
وی با اشاره به ضرورت توجه به کیفیت کالاهای تولید داخلی تصریح کرد: وزارت بازرگانی در راستای حمایت از تولید داخل، ذخیره‌سازی کالا را با محصولات داخلی انجام داده است و باید برای حمایت از تولید داخل، تولیدکنندگان به کیفیت و قیمت محصولات خود توجه کرده و محصولاتی با قیمت و کیفیت مناسب تولید و عرضه کنند.
شجاعی با بیان اینکه برنامه جامع تنظیم بازار در کمیسیون های سه گانه طرح تحول اقتصادی تنظیم شده است، تصریح کرد: در قالب این طرح ذخیره‌سازی 13 کالای مهم و اساسی در دستور کار قرار گرفته است که اگر قیمت کالاها غیرمتعارف باشد کالاهای ذخیره‌ای به منظور کاهش قیمت بازار عرضه می‌شود تا مردم با مشقت مواجه نشوند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به تصویب طرح هدفمند کردن یارانه‌ها موضوع اطلاع‌رسانی این طرح از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و وزارت بازرگانی مصمم است تا برنامه‌ریزی مناسبی در حوزه اطلاع‌رسانی دقیق به ذی‌نفعان به منظور جلوگیری از هرگونه نگرانی از اجرای این طرح و آثار آن بر اقتصاد خانوار داشته باشد.
وی همچنین با اشاره به اهمیت وجود تشکل‌هایی برای حمایت از مصرف‌کنندگان اظهار داشت: به زودی انجمن‌های حمایت از مصرف‌کنندگان تشکیل می‌شود.
شجاعی همچنین با اشاره به جذب سرمایه‌گذاران خارجی در راه‌اندازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای در نقاط مختلف کشور، گفت: 11 فروشگاه زنجیره‌ای راه‌اندازی می‌شود که یکی از آنها در تهران به بهره‌برداری رسیده است.
سخنگوی وزارت بازرگانی با اشاره به هدف‌گذاری صادرات در برنامه سوم و چهارم توسعه افزود: طبق برنامه سوم و چهارم توسعه مجموع صادرات ما به 52 و 58 میلیارد دلار رسید که این رقم هم اکنون با احتساب میعانات گازی به 92 میلیارد دلار رسیده است.
منبع : خبرگزاری فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب