English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های میراث فرهنگی و گردشگری:
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۳۰ فروردین ۱۳۸۹
حضور در نمایشگاه گردشگری پکن بسیار مهم است

هم‌زمان با آماده شدن مقدمات حضور ایران در نمایشگاه بزرگ گردشگری چین، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های میراث فرهنگی و گردشگری ایران اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران در چهارمین تجربه‌ی حضور خود در نمایشگاه COTTM با ‌12 دفتر خدمات مسافرتی و مناطق آزاد اروند، قشم و انزلی در فضایی به وسعت ‌98 مترمربع، ظرفیت‌های گردشگری خود را به‌نمایش می‌گذارد.

 

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، محمدحسین برزین ادامه داد: نمایشگاه COTTM چین از ‌8 تا ‌11 اردیبهشت‌ماه در شهر پکن برگزار خواهد شد. ایران نیز با توجه به تنوع فرهنگی و علاقه‌مندی گردشگران چینی که به دیدن جاذبه‌های فرهنگی گرایش دارند، می‌تواند بازار جذابی برای چینی‌ها و گردشگران آسیای جنوب شرقی باشد. در نتیجه، حضور در نمایشگاه گردشگری پکن برای تحقق برنامه‌های تبلیغات گردشگری کشور، بسیار مهم تلقی می‌شود.

 

وی با اشاره به حضور موفقیت‌آمیز ایران در نمایشگاه‌های بین‌المللی گردشگری و هفته‌های فرهنگی که سال گذشته در بسیاری از کشورهای جهان برگزار شد، گفت: کشورهای آسیای جنوب شرقی در آینده می‌توانند جزو بازارهای نخست ما به‌شمار آیند. بنابراین باید علاوه بر حضور در نمایشگاه‌های گردشگری آن‌ها، بازارداری هم انجام دهیم، چراکه چینی‌ها اعلام کرده‌اند، خروجی گردشگران این کشور تا ‌20 سال آینده به مرز ‌100میلیون نفر خواهد رسید.

 

او با اشاره به تدوین جدول نمایشگاه‌های گردشگری امسال، بیان کرد: به روال سال‌های گذشته، جدا از حضور در بازار‌های مهم گردشگری دنیا، سرفصل‌های جدیدی برای حضور ایران در نمایشگاه‌ها و بازارهای جدید افزوده شده‌اند.

 

برزین هم‌چنین از تحول ساختاری در روند برگزاری هفته‌های فرهنگی خبر داد و یاد‌آور شد که در سال ‌1389 با اتکا به تجارب سال‌های گذشته، هفته‌های فرهنگی در کیفی‌ترین شکل ممکن برگزار خواهد شد.

 

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های میراث فرهنگی و گردشگری ایران با اشاره به نام‌گذاری امسال به‌عنوان «همت مضاعف و کار مضاعف» از سوی مقام معظم رهبری، گفت: انتخاب این شعار می‌تواند انگیزه‌ی مضاعفی برای تلاش بیش‌تر در این سال ایجاد کند که با توجه به سیاست‌های تبلیغاتی و توسعه‌ی نمایشگاه‌های گردشگری ایران، امسال شاهد تحولات عظیمی در اشتغال‌زایی و درآمدزایی صنعت گردشگری خواهیم بود.

 

برزین با تأکید بر این‌که تلاش حداکثری همواره سرلوحه‌ی کار مسؤولان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بوده است، اظهار داشت: در این پنج‌سال تلاش کردیم، با عشق و اراده‌ای دوچندان در عرصه‌ی اطلاع‌رسانی و معرفی جاذبه‌های گردشگری، نام باشکوه ایران را پرآوازه کنیم.

 

وی ادامه داد: ارزیابی ما از این شعار افزایش بهره‌وری در کارها و منابع انسانی برای تحقق اهداف چشم‌انداز ‌20 ساله است. براساس همین چشم‌انداز قرار است، ایران تا سال ‌1404، ‌5 / ‌1 درصد گردشگران جهان را به کشور وارد کند و به‌دنبال آن، ‌25میلیارد دلار درآمد داشته باشد. طبیعی است که با توجه به وضعیت موجود، تحقق اهداف چشم‌انداز ‌20 ساله، به همت و کار مضاعفی نیاز دارد.

 

برزین گفت: در طول این سال‌ها، ما تلاش داشته‌ایم تا به برنامه‌ریزی‌های علمی و هدفمند‌ گردشگری نزدیک شویم. امسال نیز هم‌چنان با نشاط و پرانگیزه راه آغازشده در پنج‌سال گذشته را ادامه خواهیم داد و فضای مناسبی را برای افزایش سطح کمی و کیفی نمایشگاه‌ها ایجاد خواهیم کرد.

 

وی با اشاره به این‌که با توجه به ثبت جهانی وقایع باستانی و فرهنگی ایران هم‌چون نوروز، اکنون در دید وسیع‌تر دنیا قرار گرفته‌ایم و رییس‌جمهور نیز برگزاری جشن‌های بین‌المللی مرتبط با نوروز و اقوام را مورد تأکید قرار داده است، افزود: نمایشگاه‌ها و بازارهای بزرگ گردشگری جهان در امسال شاهد حضور متفاوتی از ایران خواهند بود.

منبع : ایسنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
خدمات دستگاه حضور و غياب
گيت ورود و خروج