English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 مدیرکل مطالعات توسعه‌ای شرکت مخابرات ایران:
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۳۱ فروردین ۱۳۸۹
مدیرکل مطالعات توسعه‌ای شرکت مخابرات ایران گفت: دومین نمایشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات از 21 تا 24 اردیبهشت ماه در کیش برگزار می‌شود


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از نمایشگاه بین‌المللی مشهد، علی سپهری‌راد، مدیر کل مطالعات توسعه ای شرکت مخابرات ایران و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حالی که سال گذشته نخستین دوره نمایشگاه در شرایط بسیار نازلی برگزار شد، امسال تلاش بسیار جدی در راستای هرچه قوی برگزار شدن آن شده است.
مسئول فنی حمایت از تولید‌کننده داخل کشور، جذب فناوری‌‌های جدید به داخل کشور را مهم‌ترین هدف برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه جذب فناوری جدید به داخل کشور و اطلاع‌رسانی به تولیدکنندگان داخلی تاثیر بسزایی در روند تولیدات داخلی خواهد داشت، از این رو CITELX این فرصت را برای شرکت‌های ایرانی فراهم می‌کند تا با حضور در نمایشگاه در جریان آخرین دستاوردهای حوزه ICT قرار گیرند.
وی در ادامه گفت: در حال حاضر فناور‌ی‌های جدید دنیا سرویس محور هستند، به این صورت که باید سرویس‌های مخابراتی روی بستر واحد IT BASE قرار دارد و همه تجهیزات مشترکین نیز باید همگرا و هم‌جهت با خدمات مخابراتی باشد و به تعبیر دیگر سرویس‌های مخابراتی در دنیا چند منظوره هستند.
دبیر کمیته عالی راهبردی NGN افزود: در چنین شرایطی لازم است که اطلاع‌رسانی‌ها گسترده‌تر شود و همین مسئله برگزاری سالانه CITELX در ایران را ضروری‌تر می‌کند.
وی درباره تفاوت‌های این نمایشگاه با سایر نمایشگاه‌های مشابه در ایران اظهار داشت: در نمایشگاهی مانندTELECOM حدود 90 تا 95درصد غرفه داران را شرکت‌های ایرانی تشکیل می‌دهند و تولیدات بیشتر مربوط به داخل کشور است و این در حالی است که CITELX نگاه ویژه‌ای به ICT در کشور دارد.
سپهری‌راد گفت: تولیدات NGN (شبکه نسل آینده‌) فناوری زیرمجموعه NGN، ISS سیستم‌های تلفن ثابت و موبایل را با هم همگرا می‌کند، بنابراین این نمایشگاه سعی دارد ارائه سرویس‌ها روی یک بستر واحد را به نمایش بگذارد و اعلام کند در این راستا چه شغل‌های جدیدی باید ارائه شود.
وی با اشاره به علت انتخاب منطقه آزاد کیش برای برگزاری این نمایشگاه افزود: برگزاری نمایشگاه در کناره‌های مرز‌های کشور راحت‌تر می‌توان علاوه بر انتخاب بازار هدف خود، توانمندی‌های سایرین را نیز کسب کرد.
سپهری‌راد درباره شرکت‌های حاضر در نمایشگاه اظهار داشت: زنجیره‌ای از افراد که باید با هم همکاری کنند، در این نمایشگاه حضور دارند و تلاش بر این است که حضور این زنجیره قطعی شود.

منبع : فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب